KS8000 czy są z nim jakieś problemy?

Gratt

New member
Bardzo proszę użytkowników tego telewizora o kilka opinii. Chciałbym się dowiedzieć czy w tym modelu podobnie jak w KS7000 występują problemy z odstającą ramką albo bad pixelami na matrycy.
Zastanawiam sie nad zakupem tego TV i nie wiem czy warto dopłacić do modelu 55 calowego, czy wziąć 60KS7000 który w tym rozmiarze wychodzi odrobinę taniej.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Bardzo proszę użytkowników tego telewizora o kilka opinii. Chciałbym się dowiedzieć czy w tym modelu podobnie jak w KS7000 występują problemy z odstającą ramką albo bad pixelami na matrycy.
Zastanawiam sie nad zakupem tego TV i nie wiem czy warto dopłacić do modelu 55 calowego, czy wziąć 60KS7000 który w tym rozmiarze wychodzi odrobinę taniej.

Nowy Kolego. O serii KS-xxxx piszemy tu:

http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/126298-samsung-seria-ks-na-2016r-wszystko-na-ten-temat.html

Wystarczy czytać nazwy wątków !
 

pebe86

Member
Bez reklam
Tylko że to generuje dodatkowy bajzel.
Seria KS8000 i KS7000 to podobne, ale jednak inne serie.
Dlaczego więc nie może być do nich oddzielnych wątków?
Ktoś potrzebuje informacji o KS8000, a w wątku o KS zdecydowana większość komentarzy dotyczy KS7000.

Ciężko się przez to przebić...
 

Gratt

New member
Naprawdę nikt nic nie powie o modeluks8000? Zastanawiam sie nad zakupem ks9000 albo ks8000 albo xd9305. Głównie do gier i filmów BD i NC+ zalezy mi tez na dorym HDR. Ktos cos poradzi? Lubie samsungi ale obawiam się problemów z ramką? Czy w tych modelach one występują?
 

accu

New member
Bez reklam
Naprawdę nikt nic nie powie o modeluks8000? Zastanawiam sie nad zakupem ks9000 albo ks8000 albo xd9305. Głównie do gier i filmów BD i NC+ zalezy mi tez na dorym HDR. Ktos cos poradzi? Lubie samsungi ale obawiam się problemów z ramką? Czy w tych modelach one występują?

Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem wszystkie trzy modele telewizorów , które bierzesz pod uwagę do zakupu , są tego warte . :|
W każdej jednak serii tych wymienionych telewizorów może trafić się "felerny" egzemplarz .
Taki jest bowiem "urok" seryjnej produkcji . Dlatego najlepiej kupowany telewizor oglądnąć
osobiście lub kupować w takim sklepie internetowym , gdzie można zwrócić telewizor ,
o ile trafi się z wadą np. Media Markt , Saturn czy Media Expert .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Naprawdę nikt nic nie powie o modeluks8000? Zastanawiam sie nad zakupem ks9000 albo ks8000 albo xd9305. Głównie do gier i filmów BD i NC+ zalezy mi tez na dorym HDR. Ktos cos poradzi? Lubie samsungi ale obawiam się problemów z ramką? Czy w tych modelach one występują?


Problem z ramką występuje głównie w serii KS7000 więc śmiało możesz kupować KS8000 i KS9000 .
Ale jak masz możliwośc dołożenia kasy to weź KS9500 za 12.500
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam do dobrego HDR to moim zdaniem w takiej Kolejności:Zdecydowanie KS9500,później KS8000 i Sony XD9305. Odpuść sobie KS9000...
 

Gratt

New member
Problem z ramką występuje głównie w serii KS7000 więc śmiało możesz kupować KS8000 i KS9000 .
Ale jak masz możliwośc dołożenia kasy to weź KS9500 za 12.500
Celuje w 55 cali. Budzet ok 7k no i 2.7 m odległości, a tego modelu w tym rozmiarze nie ma.

Witam do dobrego HDR to moim zdaniem w takiej Kolejności:Zdecydowanie KS9500,później KS8000 i Sony XD9305. Odpuść sobie KS9000...
A dlaczego? Modelowo jest wyżej więc teoretycznie powinno być lepiej. Zakrzywienie toleruję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
KS8000 dobry model.
Wkrótce na tych samych matrycach ukażą się też modele TCL Z kropkami kwantowymi, z głośnikami JBL, ANdroidem 6,0, świetnym wyglądem, dwoma pilotami , z Micro dimmingiem.
No i cena - rewelacja !
 

kosa666

New member
kupiłem KS8000 w wersji 65" ze 2 tygodnie temu - jestem zadowolony, ramka cała i nie odchodzi - co do pixeli to nie sprawdzam na tablicach bo wychodzę z założenia, że jak nie widzę podczas normalnego oglądania to po co mam szukać na siłę :)
 

skopek69@wp.

New member
Myślę, że możesz spokojnie sprawdzić. Tutaj na forum, wypowiadają się głównie ludzie niezadowoleni, więc nie daje to pełnego obrazu na telewizory KS. Też mam KS8000 65', póki co nie trapią mnie żadne bolączki, odstające ramki itp. Odpaliłem sobie pixel test 4K na youtube, robiłem to od razu po zakupie, po miesiącu jak i po dwóch kiedy matryca powinna się wygrzać i nie mam żadnych martwych pixeli.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Gdyby tak 75'' KS8000 spadł do poziomu 13000 to bym się nie zastanawiał ;-)

Myślę, że za 2,3 lata takie będą ceny 75'. Ludzie powoli zaczynają się przekonywać do większych matryc. Gdyby taki Samsung UE78JS9500 kosztował maks 13k to pewnie schodziłby jak ciepłe bułeczki.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
lobos
Szukaj używki w necie na gwarancji, znajdź defekt, cokolwiek, zgłoś usterkę, przyjadą, wymienią matrycę i tv nówka:D Znajomy rodziców tak zrobił gdy napalił się na UE65JS9000. Nie mógł przeboleć około 13k na tv, więc przez rok szukał używek w necie i w końcu znalazł za 8k, kombinacje z serwisem i nówka matryca w środku:D

Z jednej stron ktoś powie, że to takie typowo polskie... ale z drugiej gdyby ceny tv były adekwatne do naszych zarobków obeszłoby się bez kombinacji - tak mi się przynajmniej wydaje, bo są też ludzie u których chytrości nie wyleczy:D
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Bułeczki

Myślę, że za 2,3 lata takie będą ceny 75'. Ludzie powoli zaczynają się przekonywać do większych matryc. Gdyby taki Samsung UE78JS9500 kosztował maks 13k to pewnie schodziłby jak ciepłe bułeczki.


No baaaa pomarzyć można :), też bym przytulił w tej cenie, albo OLEDa 77 cali za 14k PLN to biorę dwa ! :)
 

Gratt

New member
Kupiłem 55KS9000 za 6400zl. Cena jak za ten model moim zdaniem bardzo dobra. Jakość wykonania oceniam na wzorowy. Widać że mamy do czynienia z wyższą klasą. Nic nie odstaje, nie ma plam czy wypalonych pikseli. Podswietlenie rownomierne. Czerń jak na led bardzo dobra. HDR pierwsza klasa. Świeci znakomicie. Obraz z NC plus zyleta. Jedynie pilot taki nijaki, ale może się do niego przyzwyczaje.
 

lobos

New member
Bez reklam
6,5 tysia za 55" to mało nie jest ;-)
Nie mniej jednak gratulacje zakupu :eek:k:
Oby służył bez usterek.
 
Do góry