KS7000 ps4 pro vs ps4

Zbylek13

New member
Mam pytanko, żeby było widać 4k hdr trzeba coś włączyć? bo obraz jest bardzo ładny, ale nie widzę różnicy wielkiej na tym filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=I5_4tK0nfsk
Porównanie wersji pro i ps4. Czytałem mnóstwo recenzji , że w 4k wygląda to o wiele lepiej ,a tu nie widzę oszałamiającej róznicy wy widzicie???

W kompie widze na pasku jakiej jest jakości może muszę przeprstryknąć za 2160p ??? tylko jak to zrobic na tv
 
Ostatnia edycja:

MatteBlack

New member
Wlącz tryb dynamiczny, zmniejsz podswietlenie. Nie zapomnij zejsc troche z ostrosci. Mozesz ustawic rowniez odcien na cieply jezeli obraz bedzie zbyt zimny.
 

Zbylek13

New member
Właśnie pomyślałem jedna rzecz może tam da się wybrać rozdzielczość jak w zwykłym YouTube na PC, może to nie jest 4k. Nie wiem gdzie to zmienić , ale mam opcje dla nerdow. I wyświetlilo mi opcje resolution 2550x1440 czy to jest 4k.
U góry tez było 1920x1080x2
Mam pytania możesz mi ocenić ten filmik widzisz kolosalna różnice czy raczej szczegoliki. Pytam bo pro jeszcze nie kupiłem na razie sam tv
 
Ostatnia edycja:

garot

New member
Przecież ten filmik nie pokazuje HDR!! W grze w opcjach na samym dole ustawiasz HDR, ale powinien być automatycznie. Musisz pamiętać o ustawieniu w HDMI UHD kolory na załączone. Powinieneś grac w trybie GRA więc tryb czy będzie dynamiczny czy film to nie ma znaczenia bo tryb gra to osobny tryb.

Pamiętaj jeszcze że gra nie ma pełnego 4K tylko jakaś niższa rozdzielczość.

PS. Co do gry to niedawno się jej pozbyłem i jeśli masz PS4 pro to w opcjach wybierasz wyższą rozdzielczość. Samych detali lepszych nie ma tylko rozdzielczość.
 
Do góry