KS7000- konfiguracja

Zbylek13

New member
Siemka kupiłem za równe 4 koła bo dostałem 10% od media markt to dobra cena za ten TV bo wszędzie 4,k.

Mam pytanie jak go ustawić w opcjach , żeby w grach na ps4 pro był jak najładniejszy obraz,grafika???
Nie gram w sieci więc input lag mnie nie interesuje, ewentualnie możecie napisać jak zmienić w opcjach gdybym chciał pograć w sieci , ale to mniej ważne.



Dzięki z góry za wszelakie udzielone odp :)
 
Ostatnia edycja:

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli masz TV skalibrowany, to chyba wszystko jasne :p Jęli zaś nie, to ustawiaj obraz tak, żeby pasował pod Twój gust. Mówię tu o kolorach, odcieniu, podświetleniu czy upłynniaczu chociażby. Na pewno nie polecam ustawiania ostrości na więcej niż 0 oraz opcji Czysty obraz cyfrowy.
Reszta to już indywidualne podejście do obrazu, według gustu i przyzwyczajeń :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Jeśli masz TV skalibrowany, to chyba wszystko jasne :p Jęli zaś nie, to ustawiaj obraz tak, żeby pasował pod Twój gust. Mówię tu o kolorach, odcieniu, podświetleniu czy upłynniaczu chociażby. Na pewno nie polecam ustawiania ostrości na więcej niż 0 oraz opcji Czysty obraz cyfrowy.
Reszta to już indywidualne podejście do obrazu, według gustu i przyzwyczajeń :)

Proszę pisać dalej tu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/126298-samsung-seria-ks-na-2016r-wszystko-na-ten-temat.html
 
Do góry