Kruger&Matz Co to za kable ?

lestek

New member
witam ostatnio na allegro pojawiły się kabelki firmy Kruger&Matz poniżej podaje link

Kabel głośnikowy 2x2,5 KrugerMatz wtyki banan 3m (3799707450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Moje pytanie czy ktoś wie co to za kabelki , czy warto się nimi zainteresować czy nie, czy to strata kasy (jeśli chodzi o podłączenie do kina domowego? (amplitunera) do głośników przednich ) , nie są drogie ale też tanie nie są, podejrzewam że to jest zwykły kabel tylko że w konfekcji z bananami ...czy tez dopłacić 100 zł i kupić coś innego proszę o radę ..jak coś to zainteresuje się innymi kabelkami.....teraz mam zwykłe miedziaki z MM
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ja mogę się wypowiadać wyłącznie za siebie .Ja bym tego nie kupił ,wolałbym kupić jakiś markowy przewód bez konfekcji ,za 100zł można kupić metr kabla w cenie 20zł
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wow, jest nawet kierunkowy i to z czystej miedzi beztlenowej ;)
Wg mnie to zwykły miedziak w ładnym oplocie i koszulkach termokurczliwych. Zrobisz taki sam połowę taniej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No ba, ale moje sa jeszcze dodatkowo wygrzewane w piecu konwekcyjno parowym ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Black jak taniej, jak do tego dojdzie jeszcze 12zł za przesyłkę i wyjdzie jeszcze więcej ,chyba że masz na myśli 3 metrowy przewód ja podałem dla długości 2,5 m ,co w domowych warunkach jest zupełnie wystarczające

Jeszcze taka mała uwaga - kable powinny być jak najkrótsze ,ma to też uzasadnienie techniczne .Najgorsze jest w przypadku za długich kabli zwijanie ich w pętle(skęcanie) co powoduje wzrost indukcyjności ,a objawia się to najczęściej zaburzeniami dźwięku pomiędzy kanałami .Dlatego kupujcie kabla tyle ile potrzeba ,a nie na zapas
 
Do góry