Krótka piłka - który 65'' z tych - do 4tys

ezto

New member
Hej, mam prośbę - poczytałem już chyba całe forum, podglądałem testy, połaziłem po sklepach - i krótkie pytanie: ma być duży, salon, światło z boku, odległość ok.5m.

Który z nich:
SAMSUNG QE65Q77A
LG 65NANO863PA
TCL 65C728
...czy Philips (jakiś PUS)

NANO 863 miałem, byłem nawet zadowolony (choć wieczorem oglądało się średnio przez słabą czerń i podświetlenie kątowe które mimo wszystko dawało czasem smugi)

..chyba że macie jakiegoś kandydata na już, w ciemno. Chce jutro wejść do jakiegoś eRTV oto, wydać max 4000 i wyjść z telewizorem. Nie mam już czasu dłużej szukać, te przykuły moją uwagę. Dzięki za sugestie i pozdrawiam!
 

maciekmm

Member
Rowniez mam ten sam dylemat... Rozwazam miedzy Panasonic 65JX810 za 2950zl lub Sharp 65DN2EA za 2869zl. Myslalem takze nad Sony X81 ale ponoc kiepsko swieci. Panasonic byl w nocnej promocji juz drugi raz w mediaexpert przeceniony z 4500 na 2990. Jego bardzo podobny odpowiednik 65jx800 mozna wyrwac w innych sklepach za okolo 3500. Wszystkie wymienione tv sa 50/60Hz. Zaryzykuje chyba tego Panasonica. Widzialem w sklepie 50jx810 i swiecil nawet fajnie, jasno, dobra czern. TCLa nie biore pod uwage bo mam 55ec780 i nie jestem zbytnio zadowolony... Panas ma Android / google tv na ktorym mi zalezy i matryce VA
 
Ostatnia edycja:

ezto

New member
Maciek przecież to zupełnie inne i różne telewizory, ja proszę o opinie o trzech wybranych/konkretnych. mam prośbę załóż proszę swój wątek, a nie zmieniaj tematu mojego. dzięki pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ezto

Z Twoich sięgałbym też po 65C728.
To najlepszy LCD w Europie w klasie cena do jakości.
Jak będziesz niebieski masz go w specjalnej cenie w z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
maciekmm

Do Twoich potrzeb sięgałbym po - 65TCL 715, Philips 65pus7805, Philips 65PUS8535
Też masz dla niebieskich z pakietem dodatkowo.
 
Do góry