Kot porysował plazme , co teraz?

Masta_J

Active member
Bez reklam
Masz po ptoku.

Zostaw lepiej jak jest bo takimi środkami to tylko gorzej sobie możesz zrobić.

Pozdrawiam,
 

ein

New member
Obawiam sie ze nie ma - w serii 7 Panasa nie ma szyby tylko plaksipodobna powloka - pozamiatane jw
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

teedy6

New member
Gdybym ja to wiedział nie kupiłbym.
Byłem przekonany że to jest szyba.
Kiki testowałeś coś u siebie w sklepie>?

Jaki ja głupi jestem.


A LCD mozna czyścić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArtS007

New member
Bez reklam
Panowie, proszę się nawzajem nie cytować.

Wbrew pozorom problem tkwi w kocie. Na innym forum napisałeś, że na monitorze komputerowym nie ma śladów działalności kota, który poluje na wskaźnik myszy. Ja bym na coś takiego kotu po prostu nie pozwolił, a mam dwa i wiem, co mówię. Jeśli to mały kotek, to po prostu nie wpuszczaj go do pomieszczenia z telewizorem. Jak minie pół roku życia, zacznie się uspokajać.

Wracając do telewizora, to nadzieja w serwisie. Pod warunkiem, że ta szyba jest niezależna od panelu. Jeśli nie, to rzeczywiście masz przechlapane, gdyż z tworzywa nie da się tego bezśladowo usunąć.

Jeśli kot to przeżyje, to będzie miał naprawdę wielki dowód miłości.

ArtS :)
 

teedy6

New member
Kot raczej przeżyje.:grin:
A monitor drapał jak był malutki.
Dodam że teraz lata i wszystko drapie, okna, drzwi, szyby, nogi moje itp.
Obawiałem sie że może zainteresować się telewizorem ale nie myślałem że to nietykalne, a obudowa u mnie roli nie odgrywa.

Wiec mowicie serwis, :hmm:, pewnie wartość telewizora.
Dziwna sprawa że na to środków likwidujących nie ma!
Nawet nie ma na czym przetestować.

Trzeba bedzie chyba krótkie zwarcie zrobić!8)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Trzeba ubić kota ot co :p

A tak poważnie to jedyna nadzieja w serwisie. Jeśli serwis nic nie pomoże, to niestety kaplica, szczerze współczuje :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

miro.t

New member
Witam.
Nie wiem czy przyda ci sie ta informacja, bo widzę, że już jest jakies rozwiązanie w postaci wymiany plexy. Mogę ci jedynie napisać, że pracuję w firmie handlującej akcesoriami do produkcji okien z PVC i są środki do usuwania rys na oknach. Są trzy rodzaje od najmocniejszego rozpuszczającego owe PCV do najsłabszego, które delikatnie poleruje powierzchnię. Nie wiem czy sprawdzi ci się to do zastosowania w plexi, niewiem czy nie posiada ona jakiejś powłoki, którą podczas polerowania możesz zetrzeć. Koszt takiego litrowego zbiorniczka to ok 25zł.
Pozdrawiam.
 

Wyrwiząb

New member
Witam

Spotkało mnie to samo nieszczęście, kot. Kupiłem plazme panasonica g10 i nacieszyłem się jej dziewiczym stanem dosłownie godzinę po powieszeniu na ścianie. Rys jest sporo i są głębokie, czuję je pod paznokciem. Z daleka (około 3m) już ich nie widać, ale gdy się przysunę do tv i wyświetla coś jasnego to dramat. Wyczytałem tutaj, że można do serwisu zgłosić się o pomoc. Zrobię to w poniedziałek i napiszę Wam z jakim skutkiem, podając też cenę ewentualnej transplantacji tej powłoki.
Nie zabiłem kota :/

Właśnie dzwoniłem do serwisu w Krakowie. Na szczęście da się wymienić samą szybę osłaniającą panel.
Dokładnie powiedzą mi ile, ale koszt oscyluje w granicach 500-600 w przypadku mojego telewizora TX-P42G10E. Jest to dla mnie duża pociesza i mam nadzieję, że osoby które spotkało to samo nieszczęście, odetchną z ulgą.
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa
 
Ostatnia edycja:
Do góry