Koszmar z firma SAMSUNG trwa !

tommek82

New member
Hehe po tygodniu dzis zobaczylem 3 zajebiste czerwone piksele na ekranie !.No nie niech mi nikt nie pisze ze mam pecha po prostu firma Samsung robi buble seryjnie leci na ilosc nie na jakosc .Dziekuje wysiadam z pociagu o nazwie samsung. Kupilem Panasonic TX-Telewizor plazmowy P50VT20E .:oops:

hehe czytając Twoje posty próbowałem wyobrazić sobie jak wygląda u Ciebie sytuacja jak włączasz swojego wypas Samsunga. Po włączeniu przycisku POWER włączasz pewnie testowy ekran (np białe tło) i szukasz bad pixeli, poźniej czarne tło i pewnie wkurwiasz się na ten clouding, do tego judder i pewnie z pare rzeczy jeszcze i pewnie dopiero po tym włączasz cyfre i oglądasz wkurw..ny telewizję :pP Nie chcę Cię urazić moim postem, ale jak to mówi moja mama "za dużo w dupie" :p:p
 

infi

New member
no wiesz:) czasami trzeba sie pogodzic z nierownym podswietlaniem itp, ale tu wychodzi ze jak cos jest za darmo to nie moze byc OK, niby doplaciles ale dostales lepszy model niz wczesniej wiec musialo byc potem jakies ale... a badpixele czy hotpixele to niestety kazdemu moga sie trafic, mimo iz wiem jakie to wkur.. bo wymienialem doslownie 4 razy monitor LG az trafilem na taki ktory byl perfekt.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
wspolczuje ci,ale mimo wszystko chyba za bardzo jedziesz po samsungu tymbardziej,ze pierwszego sam uwaliles grzebiac w menu serwisowym,powinienes sie cieszyc,ze ci wymienili.a i czy to czasem nie ty odebrales nastepny tv od kuriera w mocno uszkodzonym kartonie nie sprawdzajac go przy odbiorze???
 

cureman

Active member
Bez reklam
wspolczuje ci,ale mimo wszystko chyba za bardzo jedziesz po samsungu tymbardziej,ze pierwszego sam uwaliles grzebiac w menu serwisowym,powinienes sie cieszyc,ze ci wymienili.a i czy to czasem nie ty odebrales nastepny tv od kuriera w mocno uszkodzonym kartonie nie sprawdzajac go przy odbiorze???

TAK TO NIESTETY JA :sad:
 

makis

New member
hehe czytając Twoje posty próbowałem wyobrazić sobie jak wygląda u Ciebie sytuacja jak włączasz swojego wypas Samsunga. Po włączeniu przycisku POWER włączasz pewnie testowy ekran (np białe tło) i szukasz bad pixeli, poźniej czarne tło i pewnie wkurwiasz się na ten clouding, do tego judder i pewnie z pare rzeczy jeszcze i pewnie dopiero po tym włączasz cyfre i oglądasz wkurw..ny telewizję :pP Nie chcę Cię urazić moim postem, ale jak to mówi moja mama "za dużo w dupie" :p:p

Nie mogę sie oprzeć aby nie skomentować tej wypowiedzi /Tomek82/,bardzo błyskotliwa i dawno się tak nie uśmiałem /cureman - bez obrazy/,od czasu do czasu potrzebne są takie wypowiedzi ,nasze forum przez to nabiera dodatkowych kolorów.Pozdrawiam
 
Do góry