kopiowanie danych

Johnny750

New member
Witam wszystkich fanów 360-tek :)
Chcę kupić sobie nowego x360 ale przed tym chciałbym zgrać moje profile, save i sciągnięte dodatki. Jak moge tego dokonać?
 

VanBuren

New member
Służy do tego specjalny kabel „data exchange transfer cable”. Jest w zestawie z dyskiem kupowanym oddzielnie, ale nie znalazłem nigdzie potwierdzenia jakoby miał być w pudełku ELITE :| Oprócz tego masa jest zestawów na Allegro które oferują możliwość podłączenia dysku do PC i transfer danych. Pewno da się w ten sposób dokonać „zamiany”.
 

Johnny750

New member
Mogłbyś podać mi jakiś link, bo nie potrafię znaleść.
Watpie żeby dali ten kabelek z Elitem...
Mam jeszcze jedno pytanie, czy można poznać jakos Elita który ma przeabialne DVD hitachi? Z tego co wiem to większośc jest z Benq a tego narazie się nie da przerobić. Jedynie co moza zrobić to podmienić napęd.
 

Johnny750

New member
W wtorek sprzedam mojego zbanowanego Premiuma. Musze jakos zgrac dane bo nie bede przeciez drugi raz placic za sciagniete dodatki.

Zastanawiam sie czy warto zainwestowac w Elita.Wiekszy dysk i czy hdmi bedzie przekazywac lepszy obraz na mojej plazmie 50PSC91h. Do tej pory zauwazylem ze obraz przez vga jest lepiej dopasowany do natywej rozdzilczosci ale za to jest bardziej mglisty i kolory sa mniej wyrazne niz na conponencie. Po chwili grania jednak oko sie przyzwyczaja i nie widac roznicy.
 

koven

New member
Zbanowana masz konsole a nie profil. Kasujesz profil na zbanowanej konsoli, odzyskujesz na nowej i jeszcze raz mozesz sciagnac za free, to za co juz zaplaciles bedac zalogowanym na danego GT. Tak to przynajmniej powinno dzialac - sam nie probowalem.
 

Johnny750

New member
Wiem ze ban jest tylko na konsole. Jutro moze kupie nowa to sproboje tak zrobic, zobaczymy czy naprawde to dziala. Szkoda tylko ze strace tyle osiagniec, bo odkad mam bana to troche ich zdobylem...
 

marcin0903

New member
No to jak masz ten profil z osiągnięciami na dysku, to weź go podłącz do Elita, i go podłącz do internetu i całe osiągnięcia Ci wskoczą ;).
 

koven

New member
Chyba nie rozumiesz na czym polega zbanowanie konsoli - kupisz nowa, na niej zalogujesz sie na swoj stary GT (ten ze zbanowanej konsoli) i bedziesz mial: Dostep do zakupionych rzeczy (tylko trzeba je jeszcze raz sciagac) oraz wszystkie swoje osiągnięcia i cały GS. Wystarczy podłączyć konsolę do netu i zalogować sie na swój profil (chyba, że ktoś nigdy nie podlączył x'a do netu a za pierwszym razem go zbanowało, ale w Twoim wypadku tak nie było)
 

marcin0903

New member
Z tym, że mu chodzi o to, że przed zbanowaniem miał załóżmy 2000 GS, a w czasie gdy był zbanowany nabił sobie w sumie 3000 GS, ale mu nie zaktualizował się profil i nadal ma te 2000 GS ponieważ nie podłączył konsoli do internetu ;).
 

Johnny750

New member
Sytuacja wyglada tak jak opisal to Marcin :) Wiem o tym ze wystarczyloby podlaczyc ten stary dysk do elita i po problemie, wtedy bym zaktualizowal dane. Problem w tym ze sprzedalem koledze starego x, nowego kupie za kilka dni bo dzisiaj braklo mi na to czasu, a nie chce jezdzic tyle z tymy dyskami twartymi itd.
Pozatym nie wiem czy jest sens tyle wiecej dawac za wiekszy dysk i hdmi jak za 1400 mam przerobionego i zabezpieczonego przed przegrzaniem premiuma. Musze poszukac jakis dobrych ofert i przekalkulowac to.
Dzisiaj pierwszy dzien bez 360...a bioshok, h3 i moha (skonczony) czekaja...
 
Do góry