Kontrowersje wokół JBL.

mundi21

New member
doczytałem do czwartej strony i dalej nie dałem rady.Dla mnie połaczenie muzy i kina za pomocą JBL jest takie mi pasujące. Wcale nie słucham ostrej muzy.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Warto zobaczyć końcówkę. Przeciwnicy tych kolumn piszą, że są przeciw, bo "trzeba im narobić koło d..." . Ciekawe, skąd taka zawziętość?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Taka zawziętość to zazdrość. Osobnicy piszący, że coś jest do du.. i nie popierający tego niezależnymi argumentami to frustraci.
 

lepp

New member
Bez reklam
Systemowe bicie piany. Ja osobiście lubię brzmienie JBL, trzeba przyznać, że jest bardzo efektowne. Na słowo wierzę, mojemu koledze audiofilowi, że "gubią sporo", nie miałem okazji dośc długo z nimi obcować.
nie lubię nawracania na siłę, jak ktoś ma, lubi i nie chce niczego innego to po co mu udowadniać, że sie nie zna.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Jasne, skąd jednak tyle frustracji? Jeden z tych dzieciaków twierdzi, że skoro zamieściłem post tutaj, muszę też być sprzedawcą - jakie prymitywne myślenie. I tyle emocji! Ja się zaczynam tym bawić ale boję się, że mój adwersarz dostanie zawału serca :grin: Ja np. nie trawię brzmienia amplitunerów Yamahy ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby atakować kogoś, komu się ono podoba. Przecież zdrowy człowiek tak nie reaguje, czyż nie?
 
Ostatnia edycja:

michaszek

New member
jbl trzeba posluchac

Sam mialem ostatnio okazji posluchac jbl es 90 i e 90 w porownaniu z cantonen 409 na sprzecie onkyo / yamahy / denona i chyba najciekawiej jbl komponowaly sie z yamaha. poza tym na kazdym sprzecie obie firmy wychodzily zdecydowanie inaczej. nie jestem audiofilem - wg. mnie rzecz gustu
 
Do góry