Konstrukcja S9 jest bardziej jako obiekt kosmiczny niż jako telewizor z powodu ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung 85-calowy UHD-TV "S9 Timeless" już dostępny w Europie

Samsung_S9.jpg
Samsung oferuje "Timeless S9" UHD-TV 85-calowy 4K TV.
Posiada on 120 watowy system dźwięku i waży 85 kg. Oferowany będzie w cenie 34.999 EUR w wybranych sklepach.

Informacja prasowa
Samsung wprowadza na rynek nową technologię w postaci flagowego modelu TV S9 Timeless.
Ekran o przekątnej 85 cali (2,15 m), rozdzielczość 4K w strukturze zwięzłej i ramki w której mieści system audio i określa swój styl jako element projektu.
Samsung UHD TV S9 pozycjonowany jest jako pionier technologii, która umożliwia doświadczenie nowe poziomu cyfrowego we wzajemnej przestrzeni obrazu i dźwięku.
Konstrukcja S9 jest bardziej jako obiekt kosmiczny niż jako telewizor z powodu wyglądu.
areadvd
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sharp znacznie lepiej sie prezentuje i mysle ze pod wzgledem obrazu rowniez choc zeby byc pewnym trzeba by bylo oba zobaczyc w akcji a tak werdyktu nie mozna wydawac w ciemno ale wyglad masakra... chyba ze da sie podstawe odlaczyc i wtedy na sciane, ale nie wszyscy chca miec tv na scianie...
 

tdx

New member
Bez reklam
Samsung UHD TV S9 pozycjonowany jest jako pionier technologii, która umożliwia doświadczenie nowy poziom doświadczenia cyfrowego we wzajemnej przestrzeni, obrazu i dźwięku.

To zdanie jest bez sensu. Co to google tłumacz?

Wysłane z mojego GT-I9100
 
Ostatnia edycja:

pyczkens

New member
Jakkolwiek kontrowersyjnie telewizor się nie prezentuje, obraz jest wprost wyborny.
Miałem okazję obcować z nim dobre paredziesiąt minut i wyszedłem wprost oczarowany. Obraz nie jest plastikowy, jest żywy, dynamiczny, a przede wszystkim plastyczny. Nijak ma sie do najlepszych paneli lcd, zdecydowanie bliżej mu do maniery plazm.
Sama rama mimo wszystko prezentuje sie godnie. I gra! Nie udało mi się wdrapać na podest z tv, ale wydaje się jakby głośniki były wbudowane właśnie w tę ramę. Wygląda elegancko, brzmi zupełnie ciekawie.
Samym telewizorem można sobie bujać na ramie( sporo dzieciaków miało chęć przekręcić go dookoła;-) ).
Cena to faktycznie 35 tysięcy euro. Kosmos totalny, ale obraz magia.
Kilka metrów dalej stał LG 4k, jeden cal mniejszy i równe 15 tysięcy euro tańszy. Ale i różnica w jakości obrazu spora. Na korzyść samsunga.
 
Do góry