Konsola PSP

darekguma

New member
Bez reklam
Witam. Z góry przepraszam że zawracam głowę tematem nie związanym z PS3. Syn za pieniądze z komuni chce sobie kupić PSP, jako że jestem całkowicie zielony w konsolach wszelakiego rodzaju to proszę o podpowiedz czy sa jakies róznice w tych konsolach, na co zwrócic uwagę przy kupnie. Dzięki. Pozdro. Darek.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
polecaną serię charakteryzuje napęd płyt UMD - bateria krócej wytrzymuje, lecz idzie ją łatwo przerobić, aby chodziły "oryginalne" gry ;-)

najnowsze dzieło portable, już nie posiada napędu, przez co bateria ma dłuższą żywotność, lecz [tu mnie poprawcie, jeśli mam złe informacje] be dzięsz skazany tylko na oryginały.
 

debeef

New member
Bez reklam
przede wszystkim 3000 ma napęd (nie jesteś skazany na PSS, możesz kupować używki i wymieniać się grami) Ma też mikrofon, skype i jest tańszy
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jesli chcecie rozmawiac o "przerabianiu" czyli zwykłym złodziejstwie proponuje zmienic forum.

PS Wspaniały prezent i zacheta do złodziejstwa dla dziecka na PIERWSZA KOMUNIE. Gratuluje...
 

darekguma

New member
Bez reklam
Jesli chcecie rozmawiac o "przerabianiu" czyli zwykłym złodziejstwie proponuje zmienic forum.

PS Wspaniały prezent i zacheta do złodziejstwa dla dziecka na PIERWSZA KOMUNIE. Gratuluje...
A kim Ty jesteś żeby mi mówić co mam robić, czy ja napisałem że chce przerabiac konsole, link który podałem jest moim a raczej syna wyboerm ze względu na kolor, taki sobie wybrał. A co do piractwa to w tym kraju jest wręcz przyzwolenie na ściaganie z netu wszystkiego co mozliwe. Pozdro. Darek.
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Ja mam PSP Go całkowicie świadomie: ładniejsze, mniejsze, poreczniejsze i wygodniejsze niż "standardowe" PSP. do tego były w promo 10 niezłych gier o wartości przekraczającej wartość konsolki - lepszej okazji nie widziałem. PSN, kiedy normalnie dziala, załatwia dostęp do gier i demek.
Dla mnie to był najlepszy zakup mimo, ze zastanawiałem się tez nad tym UMD.
tak wiec Koleżanki i Koledzy - nie przeginajcie i patrzcie na wszystko tylko w kryteriach "da się przekombinowac czy nie?". Czasami warto coś dla przyjemności.
A już pomijając kwestie wersji, sama PSP to świetna sprawa... a do tego wersja Go wyjątkowo milutka :)
 

debeef

New member
Bez reklam
PSP Go było niewypałem, ponieważ okrojoną wersję konsolki sprzedawano w wyższej cenie. Ratowano się 10 grami w prezencie i samo to pokazuje, że przy normalnej promocji nie było chętnych na ten sprzęt...żeby było gorzej nawet z tą promocją słupki sprzedaży podskoczyly nieznacznie. Jesli ma być to prezent dla dzieci trzeba sobie także odpuścić gry, których ta wersja nie odtwarza. Argument, że jest milusia chyba niewielu przekona.
 
Do góry