konkurs-Podaj cenę na:LCD Sharpa 20S5, JVC GRD70 i Kino domowe Thomsona DPL907

Status
Zamknięty.

Jussi

New member
Bez reklam
Tak jak mowilem, od nastepnego konkursu

KAZDY DAJE cene wyzsza od poprzednika o 0,01 gr, w koncu dojdziemy do 10zl i bedzie wiadomo, ze ktos wygrac bedzie musial.

Szanse i tak beda takie same ze trafimy, a nawet wieksze bo bedzie wiadomo ze nikt wczesniej nie dal takiej ceny :krol:
 

elvis-1974

New member
Wszystko dlatego że nie o konkurs tutaj chodzi moi drodzy lecz o ilość wejść na stronę! Łeb bierze grubą kasę za reklamę umieszczoną na jego stronie jednak ta jest uzależniona od liczby odwiedzających.Chcąc zdobyć reklamę na stronkę www należy wykazać potencjalną ilość odbiorców reklamy.Stąd konkursy itp.,nabijamy kabzę właścicielowi strony a ewentualna nagroda w konkursie to jego koszt prowadzenia strony.Poza kosztami ma PAN WŁAŚCICIEL oczywiście nieporównywalnie większe zyski ;)Pomyślcie o tym następnym razem rozważając kto wygrał dzisiejszy konkurs-ja myślę że wygrał właściciel strony kasując za reklamę,a nagrodę pocieszenia w postaci zestawu odbierze kochanka w ramach "POCIESZENIA ;)"
 

zimek2009

New member
Jussi napisał:
KAZDY DAJE cene wyzsza od poprzednika o 0,01 gr, w koncu dojdziemy do 10zl i bedzie wiadomo, ze ktos wygrac bedzie musial.

Szanse i tak beda takie same ze trafimy, a nawet wieksze bo bedzie wiadomo ze nikt wczesniej nie dal takiej ceny :krol:
dobrze Jussi prawi, wódki mu dać :mrgreen:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trwa liczenie głosów - nie można popełnić błędu .
Sprawdzenie kilkuset stron uważnie zajmuje więcej czasu niż do tej pory - dlatego się przeciąga ogłoszenie wyników. Przepraszam.
Wyniki zostaną ogłoszone czy się komuś podoba czy nie.

Konkurs nie jest obowiązkowy . Stworzony jest dla uszanowania użytkowników
forum którzy zaglądają na forum , którzy udzielają się na forum.
Z pewnością konkurs nie jest dla tych którzy zaglądają wyłącznie i tylko po to na forum po to aby coś wygrać.

Proszę nie sądzić wg swoich zachowań .
Elvis -1974 - sprawdziłem Twój udział na rzecz forum. Nie będę Cię obrażał bo nie widzę takich potrzeb.
 

boromirep

New member
Tak głupiej wypowiedzi jak elvis napisał to dawno nie czytałem , gosc nadaje sie do rzadu tam nie brakuje cwaniaków i tych co wietrza wszedzie spisek itp
 

zibciu

Member
Kiki,
Bardzo Cię cenię i szanuję, mam również nadzieję nie będziesz miał mi za złe tego co napiszę:
Generalnie Twój ostatni post dziwnym mi się wydaje. Świadczy o tym jakoby wartość została przypisana osobie, która dużo się udziela. Wiele osób dając własne "typy" zastanawiała się jaka wartość zostałąa podana przez Ciebie(jednocześnie zakłądała, że ta wartość jest z góry ustalona)
Sformułowanie:
kiki napisał:
nie jest dla tych którzy zaglądają wyłącznie i tylko po to na forum po to aby coś wygrać..
oraz fakt, że dotychczas nie została podana prawidłowa wartość mogą powodować zwątpienie w ten fakt (wyniki mogą być ustawiane). Prawie jak Toto Lotek...
Zarzucacie Elvisowi teorie spisku, ale patrząc na to z drugiej strony - rzeczywiście tak to trochę wygląda. Zobaczcie jak często ludzie sprawdzają czy już jest odpowiedź. Oczywiście super - niech ilość wejść rośnie w możliwie dużym tempie, ale...


Co prawda i tak zaglądał bedę na forum, przeglądał posty, które mnie interesują, nie wypowiadał się na siłe w temacie, w którym nie mam nic do powiedzenia(np dotyczączym migotania najnowszym telewizorze 258cali ;), gdyż np nie mam pojecia ), co świadczy o rzekomym braku zainteresowania forum. Ale wydaje mi się, że nie o to przecież chodzi...
Mam nadzieję, że jednak rzeczywiście wartość została ustalona z góry i sprawiedliwie trafi do osoby, która podała taką wartość. Nawet jeżeli było to jej pierwsze wejście na forum, tylko w celu wzięcia udziału w konkursie...
Pozdrawiam
Z.
:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

boromirep

New member
Dla wszystkich wątpiących i miejących zastrzeżenia : NIE BIERZCIE UDZIAŁU W ZABAWIE JAK WAS TO MĘCZY .
Dopatrujecie się przewałki , nie podawajcie kwot bo przecież i tak nic nie wygracie bo wszystko jest ustalone z góry , nie wchodźcie na forum bo nabijacie licznik , kupcie sobie gazete albo dwie za 20 pln w ktorej jest test kilku wybranych modeli zamiast płacić "nieuczciwemu " twórcy tej strony klika zlotych za informację o telewizorakch i innych sprzętach z całej Polski i mozliwość porozmawiania z użytkownikami .
 

Henryk55

New member
Oczywiście Kiki nie ma obowiązku fundowania nagród, ani Forumowicze przymusu udziału w zabawie.
Sprawdzanie musi trochę potrwać, co jednak stoi na przeszkodzie by odgadywaną cenę podac zaraz po zakończeniu konkursu? Nie powstawałyby takie wątpliwości jak u Kolegów powyżej.
 

zibciu

Member
Drogi boromirep'ie
Masz rację - bardzo poważne słowa. OD razu wspominam nieśmiertelne: Nie podoba się? Bierzcie swoje foremki oraz łopatki i idźcie sypać piaskiem w innej piaskownicy.
Nie wiem, czemu się tak od rana denerwujesz. Jest coś takiego jak konstruktywna dyskusja. Z Twoich wypowiedzi widzę, że jest Ci to obce.
Tym bardziej, że chyba nie doczytałeś mojego ostatniego posta (szczególnie polecam ostatni akapit).
Nie chodziło mi o czepianie sie do nikogo. Po prostu jak wiele osób na tym forum z niecierpliwością czekam na wyniki. Choć i tak wiem, że nie mam szans (może to dlatego, że zbyt wiele sukcesów w miłości - hihi), ale nie zmienia to faktu, że liczyłem na to, że w swojej podstępnej naturze uda mi się sprowokować Kikiego do podania wyniku. :twisted:
Ehhh...
 

boromirep

New member
Denerwuję się bo też czekam a jeszcze nigdy nic tu nie wygrałem , ale nie po to sie tu zapisałem , jestem na etapie zbierania sprzetu i brakuje mi juz tylko telewizora , juz miałem kupowac a tu kryzys i musze sie wstrzymac bo w firmie sa i beda zwolnienia a nie mam pewnosci jak bedzie dalej , na pewno wiem że kupie u Kikiego , czy to po prezentacji czy poprostu upatrze sobie konkretny model i nawet jak bedzie kilka stow drżej niz w sklepach internetowych to w razie jak sie coś posuje to sami wiecie jak to sie załatwia np w Digitalo
 

broda1725

New member
Bez reklam
Boże nawet nie możecie poczekać na wyniki tylko piszecie jakieś głupie komentarze, cieszcie się że mamy wogule możliwość brania udziału w konkursach na naszym forum.

Czekamy na wyniki cierpliwie, przecież każdy pracuje ma swoje życie nawet KIKI, sklep, testy, prezentacje, udzielanie się na forum, pewnie i rodzina i jeszcze konkursy i sprawdzanie wyników, ludzie on jest tylko człowiekiem, dajcie mu trochę wytchnienia. Niech ma też czas i dla siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry