Konkurent led/lcd dla tx-p42g30

skipl

New member
Czy istnieje tv led/lcd w cenie porownywalnej do tego panasonicka (dajmy na to nawet +500zl), ktorego jakosc obrazu sprawia radosc a ilosc zalet przewyzsza wady ?
Oczystoscia jest ze czerni takiej jak plazma nie osiagna led/lcd, ale chodzi o taki tx-p42g30 wsrod led/lcd, czyli cos co jest klasa w swojej klasie i mimo wad to jednak warto wydac pieniazki na ten tv ?

Mowimy o tv do mieszkania do uzywania z cyfrowka, dvd, jakimis hd w pokoju ktory nie jest jaskinia a wiec jest radujaco widny.
 

skipl

New member
Kazdy tv ma wady, jeden wiecej drugi mniej, jedne bardziej dokuczajace inne niezauwazalne dla wiekszosci.
Pana ma buczenie, dla 40% userow zauwazalne problemy z 50Hz, filtr ale na jasniejsze pomieszczenie jest juz za slaby, dla uzywajacych wiecej prawej polkuli takze design itp.

Nie mam tu na celu gnebienie panasonicka, ale kazdy wie ze nie ma tv bez wad. Ja jako szukajacy telewizyjnego raju znajac juz jedyny sluszny wybor po stronie plazm (to moja szczera opinia), czyli rzeczony tx-p42g30e, chcialbym takze zapoznac sie z porownywalna konkurencja zza miedzy czyli lcd/led.
 

skipl

New member
Czyli nie ma lcd/led w podobnej cenie ktore bylyby godne zakupu i po poprawce ze to nie plazma moglyby z nia konkurowac ?
 

skipl

New member
Probuje cos znalezc o tej Tosce i nie moge, czy to nie jest jeszcze spiew przyszlosci o nieznanej cenie i bez testow ?
 

wombat193

Member
Ciekawi mnie czy Toshiba dotrzyma słowa i wprowadzi do sprzedaży nowe modele (UL i VL) na przełomie maja i czerwca, a taką odpowiedź dostałem z Toshiba Polska.
 
Do góry