Koniecznie LG - 47+ w stosunkowo niskim budżecie.

kamicio19

New member
Witam,

potrzebuje porady doświadczonych ludzi! Mianowicie zamierzam kupić sprzęt do mieszkania (tv lg+soudbar lg). Dlaczego LG?! Choćby po to żeby sparować LG G3 i cieszyć się bezprzewodowym transferem. Proszę uszanować wybór.

Wiem, że odpowiedzi jest ogrom na forum, ale albo szukajka wyrzuca stare tematy, albo cena "nie bangla" albo rozmiar do d.... Wracając do ceny (marne) 2500-2700 zł, niestety jestem mocno ograniczony.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 16m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-2,25 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 (okazyjnie 4)
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ?kąt oglądania tv max 30st
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? pokój naświetlony (2 okna) jednak słońce od południa nie wpada
7.Jaki masz obecnie telewizor ? niskobudżetowy lg 32
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? yt, kontakt z te LG g3
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cyfrowy
10.Jakie urządzenia ? soundbar, dekoder nc+
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 2-4
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? preferencji brak
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport, filmy akcji
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? tak, yt
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
16.Preferencje co do marki ? LG
17.Preferencje co do wielkości ? 47+
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? szeroka obudowa
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? 90% po 17
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ?2700
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? preferencji brak

Za każdą konstruktywną odpowiedź z góry dziękuję!
Pzdr,
Kamil
 

grzes_k

New member
Jeśli LG to w tym budżecie 47lb670/671 (różnica w kolorze obudowy), dobra matryca 100Hz (jedynie ciemniejsze rogi, częsta przypadłość współczesnych tv, ale powtarzalna - mniejsza loteria przy zakupie), dwa piloty, dobrze działający YT, przeglądarka przyzwoita ale bez flasha, dobry dźwięk (ale masz chba soundbara).
Jeśli masz pytania pisz, za dużo nie kombinuj bo się w końcu załamiesz a nie kupisz TV :)
 
Ostatnia edycja:

kamicio19

New member
Jeśli LG to w tym budżecie 47lb670/671 (różnica w kolorze obudowy), dobra matryca 100Hz (jedynie ciemniejsze rogi, częsta przypadłość współczesnych tv, ale powtarzalna - mniejsza loteria przy zakupie), dwa piloty, dobrze działający YT, przeglądarka przyzwoita ale bez flasha, dobry dźwięk (ale masz chyba soundbara).
Jeśli masz pytania pisz, za dużo nie kombinuj bo się w końcu załamiesz a nie kupisz TV :)

Niestety Twoje ostatnie zdanie to mecząca mnie zmora, za dużo czynników do analizy!

Jeśli chodzi o TV to muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony, bo nie widziałem wcześniej tego modelu. Szkoda tylko ze jest to 47, a nie 50, ale trzeba przyznać, że to wina mojego budżetu.

Telewizor uważam za wybrany, teraz znaleźć tylko najtańsze źródło dystrybucji... Co do ciemniejszych rogów, to za pewne gorzej niż w moim obecnym tv nie będzie i to mi wystarczy.

Dzięki za poświęcony czas!
Pozdrawiam!
 

firekage

New member
Bez reklam
Tak na marginesie, aby nikt Ci niczego nie wcisnał - nie bierz pod uwagę***modelu 650. Nie ma local dimmingu. Może ktoś***Ci to w sklepie doradzić bo 650 jest tańsza i może okazać się, że za 50 zapłacisz tyle ile za 47 w modelu 670/671.
 

sl@veq

New member
Witam.
Ja również zdecydowałem się na LG. Kupiłem 42lb700v. Bardzo fajny tv, równomiernie podświetlony, bez ciemniejszych rogów. Kolorki naturalne. Ogromna możliwość ustawień. Dźwięk super (2+1 z tyłu jest takie "sitko" czyli chyba woofer). Ramki prawie w ogóle nie ma. Jedyna na co musisz zwrócić uwagę to matryca która jest typu glare czyli błyszcząca (tak to się chyba nazywa). No i ten webos z pilotem Magic. Dla mnie super. A co do zakupu to ja kupiłem w sklepie "nie dla idiotów" drogą internetową. Po rejestracji produktu i wyrażenie zgody na newsletter założyłem konto premium i mam 30 dni na zwrot lub wymianę w dowolnym sklepie sieci. Ponadto dostałem kod rabatowy na 10% wartości zakupów ważny 3 msc. do wydania w ich sklepie internetowym. Ale nie wiem czy to reguła czy przypadek. Udanych zakupów. Pozdrawiam. SK.
 

grzes_k

New member
...teraz znaleźć tylko najtańsze źródło dystrybucji...

Lub tak jak pisze kolega sl@veq, jeżeli jest taka promocja to szukaj "inwestora", nawet jak cena wyższa to odzyskasz tą nadwyżkę a zakup pewny - spokojnie wytestujesz, w razie czego przyjmują zwroty bez żadnych pytań - wreszcie spełnia się hasło satysfakcja gwarantowana :)

PS
Kiedyś nie lubiłem MM ale czytając niektóre posty o "Euro-pejskiej" konkurencji, to inwestując kilka tysięcy warto polować na promocje u nich.
 
Ostatnia edycja:
Do góry