Koniec umowy w polsacie, jak oglądać niekodowane

grzesieks

New member
Kończy mi się umowa w polsacie, póki co czekam na dekoder z dyskiem w HD w polsacie, więc chce chwilę pooglądac zwykłą antenę plus niekodowane z dekodera echostar (bodajże 616)

pytanie, jak mi sie zakończy umowa, co mam zrobić by niekodowane kanały oglądać. pomocy...!!!!!!

i pytanie co będe mógł oglądać...., polsat? Puls?, babcia chciała TV TRWAM..:)
 

KKuba

New member
Bez reklam
Nic nie musisz robić. Programy niekodowane będą dalej działać. Możesz sobie ewentualnie zrobic nową listę programów ulubionych z samymi niekodowanymi. Właściwie każdy dekoder pokazuje na pasku informacji czy stacja jest kodowana (z rodzajem kodowania) czy też nie. Polskich stacji jest sporo, od kultowej Poloni 1 do paczki tematycznej TVP z Astry. W Polsacie można też zapłacić abonament bez umowy - przelewając na konto odpowiednią sumę. Skontaktuj się z biurem obsługi abonenta.
 

Jwoznica

New member
Czy to znaczy, że po zakończeniu umowy mogę im przestać płacić i będę odbierał niekodowane kanały? Czy Polsat wchodzi w ich skład?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pozmu

New member
Ja ma podobne pytanie, chodzi o dekoder C+ Philips, czy za jego pomocą można odbierać kanały FTA z innych satelitów niż Astra/ HB? Wiadomo, FTA to FTA i jest za friko, ale nie jestem pewien, czy oprogramowanie nie jest w jakiś sposób zablokowane... ?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

armi

New member
Bez reklam
to mam takie może głupie pytanie:

moi rodzice mają stary dekoder polsatu (antene i inne) na działce i zakończoną umowę. Do tej pory jak chcieli coś oglądać do płacili 'do przodu' za m-c (pre-paid)

jeżeli dobrze rozumiem to mogliby odbierać bez aktywnej karty polsatu te kanały FTA ??
czy żeby to robić to trzeba coś specjalnie ustawiać ??

jestem w tym temacie laikiem zawsze miałem jakąś 'kablówkę' i tyle...
proszę o podpowiedź bo na takie potrzeby to im by wystarczyły te kanały z FTA
 

Hardi

New member
Powiem wam coś ciekawego. Umowa z Polsatem skończyła mi się 3 miesiące temu, a ciągle mam wszystkie kanały :D i oczywiście nie płacę :p
 

ernane

New member
armi - musisz dobrze rozwiazac umowe z CP, jesli nie masz zadnych zaleglosci i wszystko zrobiles terminowo, na karte przesla uprawnienia do FTA.
Karte musisz miec w dekoderze, poza tym jest ona przypisana do konkretnego dekodera.
 
Do góry