Koniec Samsunga LE32N71B????

robmax

New member
Jestem w fazie zakupu wlasnie tego modelu ale juz z paru zrodel slyszalem ze model ten zostal wycofany przez SAMSUNGA z produkcji :confused: , dla przypomnienia jest on dostepny dopiero od kilku miesiecy a jego cena jest niejednokrotnie nizsza lub taka sama jak LE32R71B a parametry ma zdecydowanie lepsze (aktualna jego cena to poziom okolo 3,4 tys PLN). Niestety pytalem wielu sprzedawcow i wszyscy kreca nosami z odpowiedzia dlaczego SAMSUNG rezygnuje z tego modelu, moze ktos zna lub przypuszcza dlaczego taka jest sytuacja i pytanie podstawowe czy w takiej sytuacji warto wogole go brac pod rozwage przy zakupie a nie chce wydac wiecej niz max 3,5 tys PLN???

Pozdrawiam
Robmax
 

bor@s

New member
pewnie chodzi o pieniądze, a matryca naprawde jest dobra. Tak samo w monitorach zaczyna zwyciężać TN, a S-IPS wymiera. Koszty...
 

robmax

New member
N71

Ceny polecialy w dol i to bardzo :eek: , tylko pytanie czy to nie oznacza ze jest jakas wada ukryta i producent tym sposobem chce sie pozbyc calej partii i nie bedzie kontynuowal jego produkcji, co bedzie z serwisem tego modelu itp itd:?:
 

Roy1

New member
Moim zdaniem coś jest nie tak z samsungiem z serii N, mam 40N71B wadliwy,
znajomy ma ten sam model wadliwy,a w MM sprawdzałem trzy sztuki i jeden
miał wade (zielone rozjaśnienie po bokach panelu )
 

kp@

New member
Roy1 napisał:
Moim zdaniem coś jest nie tak z samsungiem z serii N, mam 40N71B wadliwy,
znajomy ma ten sam model wadliwy,a w MM sprawdzałem trzy sztuki i jeden
miał wade (zielone rozjaśnienie po bokach panelu )
Mój chodzi dobrze ale to może oznaczac ze jakość montażu na Słowacji pozostawia sporo do zyczenia i sa rózne egzemplarze.Może sa kłopoty kadrowe i ludzie z ulicy.:confused:
 

darcun

New member
Bez reklam
Samsung LE 32N71B -czy koniec produkcji?

Jestem bardzo zainteresowany tym odbiornikiem z jego zaletami i wadami.Bardzo proszę o potwiedzenie tej małowiarygodnej informacji,czy to napewno prawda o zaprzestaniu produkcji N71B. Niech się wypowiedzą osoby,które mają bezpośredni kontakt handlowy z Samsungiem.To ważna sprawa! Czekam i dziękuję.:!:
 

bor@s

New member
mój wcale nie jest wadliwy. No chyba, że jakaś odpukać lampa mu strzeli, ale póki co wad nie ma.
 

stanelk

Member
Witam,mam ten TV 32N już ponad trzy tygodnie i nie zauwarzyłem żadnych wad w moim TV.Kupiłem bez wybierania bo był ostatni ten model w sklepie.Nie ma żadnych widocznych plam ani tzw.bad sektorów.Z elektroniką RTV mam do czynienia już ok.30 lat.
Pozdrawiam.
 

golota

New member
airjack napisał:
Może po prostu tanieje, bo za chwilę wejdzie nowy model? Wtedy można uzasadnić koniec produkcji.
Z tego co sie orientuje to niedlugo na rynku pojawi sie model serii R 81. Na rynku jest juz M 91. kwestia kilku tygodni i bedziemy slyszeli o serii N nowszej generacji!
 

Pitsy

New member
model n71 jestna rynku od września a przy tak szybko zmieniajacych się technologiach pół roku to już długo.
Model s71 na rynku od sierpnia, r71B/W wg producenta od maja, chociaz w sklepach pojawił się chyba pod koniec roku jako nowość (?)
N 71 w tym przedziale cenowym u samsunga (i nie tylko) chyba nie ma konkurencji, a jesli chodzi o wady to ogólnie samsung ma problemy z jakością wszystkich modeli a nie tylko tego jednego - a szkoda.
Warto to przemyśleć przed zakupem...
 

Pitsy

New member
tv przedstawiony w linku powyżej to chyba bedzie uboższa wersja M91B.
Napisałem uboższa bo wydaje mi się że linia bordeaux zawsze była prostrzą wersja jakiegoś innego modelu (tak było z N71 - - R71B/W).
"Niestety" to tv podświetlany led - tanio nie będzie !!
 

andrzej1970

New member
N71

Podjąłem tydzień temu decyzję o zakupie 32N71 ale nigdzie nie mogę go kupić, są tylko pojedyncze egzemplarze, rozpakowane. Może ktoś ma pewną wiadomość o dostępności tego modelu w najbliższym czasie. Nie wiem czy czekać na nowe dostawy czy brać telewizor z półki.
 

Przemcio73

New member
Pitsy napisał:
model n71 jestna rynku od września a przy tak szybko zmieniajacych się technologiach pół roku to już długo.
Model s71 na rynku od sierpnia, r71B/W wg producenta od maja, chociaz w sklepach pojawił się chyba pod koniec roku jako nowość (?)
N 71 w tym przedziale cenowym u samsunga (i nie tylko) chyba nie ma konkurencji, a jesli chodzi o wady to ogólnie samsung ma problemy z jakością wszystkich modeli a nie tylko tego jednego - a szkoda.
Warto to przemyśleć przed zakupem...
A możesz podać konkretne dowody na swoją, było nie było, poważną ocenę produktów samsung?
pozdro
 

dyrooo

New member
andrzej1970 napisał:
Podjąłem tydzień temu decyzję o zakupie 32N71 ale nigdzie nie mogę go kupić, są tylko pojedyncze egzemplarze, rozpakowane. Może ktoś ma pewną wiadomość o dostępności tego modelu w najbliższym czasie. Nie wiem czy czekać na nowe dostawy czy brać telewizor z półki.
W MM Czestochowa jest naprawde sporo tych telewizorów. Tylko na powierzchni sprzedazy ok. 20 szt. Oczywiście mowa o orginalnie zapakowanych. Ale cena 3999 nie zachęca do kupowania.
 

Pitsy

New member
co do jakości to wystarczy porównac ilosc problemów na tym forum,
poza tym kupiłem tv i chciałbym się nim cieszyc ale lezy w serwisie i właśnie to mnie wk...
ale ten temat dot N71, zbaczamy z tematu...
 

darcun

New member
Bez reklam
Samsung LE 32N71B -czy koniec produkcji?

Chyba musimy wszyscy zainteresowani tym odbiornikiem dać sobie na wstrzymanie.Najlepszą i najbardziej trafną odpowiedź da nam czas:!:.Myślę,że po świętach Wielkanocnych będziemy już więcej wiedzieli co z dalszym losem w sumie dobrym telewizorem.Mam nadzieję,że ten egzemplarz będzie nadal dostępny na rynku.Bo w sumie za te pieniądze na dzień dzisiejszy nic lepszego nie kupimy.Pozdrawiam! Jeśli nie mam racji,to proszę o ripostę!
 
Ostatnia edycja:
Do góry