Koniec HBO GO dla lini z 2011r

gacek585

New member
Własnie dostałem informacje na telewizoreze że z poczatkiem kwietnia aplikacja nie bedzie wspierana przez telewizory z 2011r. Ostatni raz kupiłem LG.
 

PiotrJakub

New member
Własnie dostałem informacje na telewizoreze że z poczatkiem kwietnia aplikacja nie bedzie wspierana przez telewizory z 2011r. Ostatni raz kupiłem LG.

Czy wy naprawde liczyliscie na to, ze bedzie wsparcie przez 10 lat? W tv macie procesor arm jednordzeniowy, klasy tablet z biedronki. Dopiero modele 2013 mialy dwa rdzenie, ale tez wolne.

Sprzet rokrocznie jest wydajniejszy, po 3-4 latach jest przepasc, jak rozwijac aplikacje na wolne procesory z malym ramem? To tak jakby oczekiwac nowych aplikacji na tablet czy telefon z 2011 roku...
Ja z gory zakladam, ze smart w tv to na 2 lata, potem kupuje sie mini komputerek na androidzie... albo bluray za 200zl, w ktorym bedzie najnowsza platforma smart.
 

mateusiak22

New member
Czyli 3 lata i koniec? Ciekawe czy tak będzie z seria z 2013 roku. Ja nie chcę stracić aplikacji tym bardziej kupować nowego tv.
 

edi730

New member
Dlatego jeśli masz dobrej klasy panel to nie opłaca się wymieniać dla samego smart TV. Tylko kupić jakiś dongle HDMI z Androidem i mieć wszystko w dupie.
A to kosztuje grosze...
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Bzdury piszecie,co ma wspólnego aplikacja a telewizor.......coś ma wspólnego ale nie tak żeby się nie dało oglądać,jeżeli było to powinno być i tyle,to tak samo jak z konsolami ps3/xbox360 po tylu latach na rynku gry działają dobrze/przystosowanie niższej rozdzielczości,detali i działa dobrze,tak samo i tutaj powinno być"DOSTOSOWAĆ" i zostawić.
 

gacek585

New member
Hehe czysty marketing. Aplikacja uruchamia sie normalnie ale wita nas powiadomienie
że telewizor nie wspiera tej aplikacji, a na przyciemnionym tle widać normalnie materiały i uruchomioną aplikacje. Gdy wcisniemy cokolwiek aplikacja zamyka sie automatycznie.
 
Do góry