Koniec emisji sygnału telewizyjnego TVN Warszawa

Szemot

New member
No niestety :-( Moja ulubiona stacja która ogladałem najwiecej mimo iż mam w cyfrze pakiet Prestiż HD wiec jest co ogladac. Niby przechodza online ale wiadomo, ze nie bedzie najbardziej interesujacych programów, na bierzoąco stanu ulic, korków wypadków itp. Nie bedzie juz debat a ta dot prezydenta Warszawy naprawde dała wielu ludziom do myslenia. A teraz w sumie online mimo iz tych wiadomosci troche jest to mało i mało ciekawe. Szkoda... bo nie ma nawet zadnej konkurencji. Sa jeszcze warszawskie wiadomości na TVP Info oraz "Raport na gorąco". Lepsze to niz nic ale to nie to samo
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
podzielam Twoją opinię - to jedna z lepszych stacji .
A już jako regionalna to najlepsza na rynku.
Świetny program !!!
 

Szemot

New member
Ale jeszcze co dziwne ITI wogóle nie reklamowało zasług i uznań dla TVN Warszawy czyli ich dziecka przecież. Stacja ta przeciez zdobyła pierszą nagrode w dziedzinie stacji informacyjnych w konkursie Hotbird cos tam gdzie wyprzedziła takie stacje jak BBC News czyli cos naprawde gigantycznego o czym... prawie nikt nie wie. O czym jeszcze mniej osob wie to, że zdobyła jedno z pierwszych miejsc juz w swiatowym konkursie na szatę i oprawe stacji oraz wiele wyróżnień i nagród o których prawie nic nie wiem mimo iż chciałem sie dowiedziec. jedynie wiedziałem, ze a nie konkretnie za co itp. I oni nie chcwaląc sie tym albo sa głupi albo jak ktos przesiakniety konspiracyjna teoria spiskowa stwierdził, że Cyfra+ oraz polsat mają ponad 4x wiecej klientów niz Nka a zabranie jednej ze stacji nawet mało istotnej może dac powod do wypowidzenia umowy bez kar. Jesli to prawda to w ciagu 2-3 tyg Nka zrobiłaby znow jakąś niezła promocje zachęcającą i jesli tak sie stanie to przekonamy sie czy to spisek czy urojenia :)
 
Do góry