Konfiguracja LE40B650

loon

New member
Witam ponownie,
jako że kupiłem B650 prosiłbym o wasze konfiguracje tego lub podobnych modeli.
Na "hdtvtest co uk" są wprawdzie ustawienia ale jak dla mnie coś za mdłe.
Przynajmniej pod dekoderem n-ki w jasnym pomieszczeniu. Może macie w tej kwestii swoje doświadczenia ?


Druga sprawa to gdzie ustawić ( jeżeli się da ) 100Hz ? Bo np pod wspomnianą n-ką mam 1920x1080i @ 50Hz - czy to jest max Hz dekodera czy coś jest nie włączone oczywiście wiem że 1080i to max.
Opcję 100Hz Motion Plus próbowałem ustawić różnie bez skutku. Na trybie - DYNAMICZNY ( może tu leży problem ).


Dzieki z odp.
 

Horhe Ortega

New member
Zobacz jeszcze po zmianie z warm2 na warm1.Zastosowałeś się do 2-ch gwiazdeczek przy film mode:OFF**?Jasne pomieszczenie to zwiększ jeszcze do m/w 5-6 podświetlenie(backlight).Wieczorem odpowiednio zmniejsz.
 
Ostatnia edycja:

loon

New member
Tak próbowałem juz roznych ustawien i cos juz mi sie klaruje. wiem ze to sprawa indywidualna ale zawsze mozna sie posilkowac doswiadczeniem kolegow.
 

grajen

New member
loon napisał:
Witam ponownie,
Druga sprawa to gdzie ustawić ( jeżeli się da ) 100Hz ? Bo np pod wspomnianą n-ką mam 1920x1080i @ 50Hz - czy to jest max Hz dekodera czy coś jest nie włączone oczywiście wiem że 1080i to max.
to jest dobrze - to jest sygnal jaki dostajesz od dekodera - wspomniane 100Hz przez Ciebie dziala na tej zasadzie ze TV dodaje klatki przejsciowe () pomiedzy te, ktore dostaje - efekt: wrazenie uplynnienia obrazu (zeby to zobrazowac wejdz w swoim tv w menu -> pomoc techniczna -> przewodnik po produkcie i w index of contents wybierz picture quality i dalej sobie przewijaj az bedziesz mial o 100hz "motion plus")
 
Do góry