Konfig karty graf. pod 32X20E

wronekgdy

New member
Mam taki problem, ze moj GF8600GT (nVidia) nie czyta mojego TV 32X20E. Wiem, ze TV normalnie smiga w polaczeniu z kompem wiec zapewne jest to wina konfiguracji karty, ewentualnie kabla(ale byl kupiony nowy). Pytanko jest takie:
W jaki sposob skonfigurowac karte tak, zeby czytal ją TV i zeby wykozystac w tym "FullHD"?

edit:
Podczas sprawdzania w panelu sterowania nVidia jest cos takiego jak "zmien format sygnalu lub format HD" i tu mam tylko 720p (na XP), natomiast na Vista wyswietla mi 1080p,1080i, 720p itd., wszystkie formaty sygnalu. Czy jest to jakis problem czy sa to tylko nazwy, ktore specjalnie nie maja wplywu na wyswietlanie sie obrazu na TV? a jesli maja wplyw to czy jest jakis update dla XP, zeby to pociagnol? Czy 2 systemy na jednym kompie(XP i Vista) czy to moze byc problemem w wyswietlaniu obrazu?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Vego

New member
dzis to kupiłem, katra 8800GT i dokłądnie to samo, na nałiscie nie ma sygmału u dupa blada :(

bardzo proszę o pomoc jesli ktos wie co z tym zrobic:hmm:
 

wronekgdy

New member
To nie dobrze. Ja zaraz podlacze(jak znajde) GF7300GT moze pociagnie, a jak nie to nie wiem. Wiec jak skonfigurowac karte????
 

wronekgdy

New member
Mam podlaczone 2 monitory tzn. smoj monitor i TV... Komputer normalnie wykrywa Tv jako Sharp HDMI i to wsumie dobry znak bo porty dzialaja, ale obrazu nie widac:/... Jak zrobic, zeby ustawic tak aby obraz bylo widac?
 

wojtektorr

New member
Na tym telewizorze nie zobaczysz obrazu w Full HD i obraz nie wyświetli ci się jeśli ustawisz na karcie rozdzielczość większą niż ta któa obsłuży ci tv. Jeżeli chodzi o ten sprzęt: panasonic tx-32x20 to tam można uzyskać rozdzielczość max. 1366x768
 
Do góry