Konferencja LG - prezentacja nowych telewizorów 2012 i systemów audio. Zadaj pytania

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Konferencja LG w czwartek czyli 15.03.2012 r .



Prezentacja nowych telewizorów 2012 i systemów audio.
Jeśli chciałbyś mieć pełne informacje z pierwszej ręki proszę o wpis z pytaniem - co chcesz wiedzieć na temat nowych produktów LG.
Nie przegap bo taka okazja jest raz do roku.
 

MaciekMR

New member
Konferencja LG w czwartek czyli 15.03.2012 r .

Prezentacja nowych telewizorów 2012 i systemów audio.
Jeśli chciałbyś mieć pełne informacje z pierwszej ręki proszę o wpis z pytaniem - co chcesz wiedzieć na temat nowych produktów LG.
Nie przegap bo taka okazja jest raz do roku.

Nie wiem czy odtwarzacze BD się łapią w kategorię systemów audio, ale rad bym się czegoś dowiedzieć nt. nowych modeli. :blagam:

Pozdr.
MR
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będą odtwarzacze.
Ogólne wiadomości będziemy opisywać wszystkie.
Pytania oczekujemy typu - trudne. Jeśli ktoś widzi problemy do rozwiązania, ma jakieś ciekawe uwagi lub propozycje.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Mam pytanie odnoście nowych LED-ów z usługą "Google TV - otwarta przeglądarka Google Chrome i inne bajery" i dwustronnym pilotem Magic Motion QWERTY (pełna klawiatura).
Podobno ich premiera w USA (47/55 cali) będzie w czerwcu tego roku :
LG LMG620 SmartTV with Google TV | Release Central

LG Google TV and Magic Remote Qwerty hands-on | Chaozity Enterprises Fotki

A w Europie aż w 2013 roku.

Czy na tej konferencji będą prezentowane te modele z "Google TV" ?
Jeśli tak, to przydałby się opis jak to wygląda w praktyce.

I pytanie odnośnie sterowania funkcjami multimedialnymi-internetem w LED-ach 2012.
Czy w ogóle będzie możliwość podłączenia przez USB zwykłej klawiatury do TV, czy trzeba być skazanym na "cudownego" pilota Magic Motion Remote (ułatwia deko serfowanie po necie, ale to jeszcze nie to co trzeba).

http://aplikacje.tv/program-konferencji-aplikacje-tv.html Dziś była jakaś konferencja w hotelu "Marriott" w Warszawie i facet z LG Polska gadał o "Google TV" w LED-ach TV Smart.
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Konferencja LG w czwartek czyli 15.03.2012 r .



Prezentacja nowych telewizorów 2012 i systemów audio.
Jeśli chciałbyś mieć pełne informacje z pierwszej ręki proszę o wpis z pytaniem - co chcesz wiedzieć na temat nowych produktów LG.
Nie przegap bo taka okazja jest raz do roku.

Ciekawe czy poprawia czerń w plazmach :)
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Czerń a plazmach Lg ma być poprawiona o ok.40%,więc jest szansa na powrót do poziomu 0.04 tak jak w świetnej serii Pk.Też jestem ciekawy jak to będzie...
 

Ovation

New member
Czesc

Jaka cenę przewidujecie na te modele (47'), biorąc pod uwagę startowe ceny modeli z tamtego roku ?? Ja nadal nie kupiłem tv ;P czekając na coś godnego uwagi czego będę pewny
 

bluray

Banned
KIEDY OLED w Polsce.

Opinia o plastikowych wersjach.
No tak nowy komunikat z Korei, że mogą w Warszawie jeszcze nic o tym nie wiedzieć.
Ale można poprosić o opinię w późniejszym terminie.
 
Ostatnia edycja:

Ovation

New member
Witam napisałem wiadomość do Polskiego oddziału LG ;P w sprawie przewidywanej daty premiery nowych modeli (Zaznaczając ze chodzi mi o kwartał, nie dokładną datę) :)



"Szanowny Panie,


dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta.


W nawiązaniu do Pana wiadomości informujemy, że nie jesteśmy w stanie udzielić Panu tego typu informacji, ze względu na fakt, iż nie wiemy dokładnie, które modele zostaną dystrybuowane na rynek polski. Data wprowadzenia nowych urządzeń na rok 2012 nie jest jeszcze znana.


Mamy nadzieję, że przekazane informacje okazały się pomocne. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o ponowny kontakt.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w ankiecie która znajduje się na dole wysłanej wiadomości."
 

wlodek1001

New member
Czesc

Jaka cenę przewidujecie na te modele (47'), biorąc pod uwagę startowe ceny modeli z tamtego roku ?? Ja nadal nie kupiłem tv ;P czekając na coś godnego uwagi czego będę pewny

kiedyś trzeba się zdecydować, ciągłe czekanie na nowy model jest bez sensu bo co rok jakieś nowości a co kilka lat rewolucje technologiczne
 
Do góry