Konferencja ITI 16.05 specjalny materiał oraz dyskusja.

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Pewnie wszyscy widzieli oficjalną część ostatniej (n)ferencji i znane są wszystkie szczegóły na jej temat. My proponujemy dalszą część, która nie była transmitowana.



Czego możemy się spodziewać? Choćby odpowiedzi na pytania naszych użytkowników:

- na pewno w najbliższym czasie nie będą oferowane dyski twarde pod USB

- jest spora szansa, że za 2 miesiące zostaną w większości usunięte problemy z HDMI/HDCP

- ITI rozmawia z POLSATEM! Stara się aby POLSAT zawitał w n

- Jest duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości n-box'y będą miały możliwość streamowania plików z PC.



Co wy na to?



Aby obejrzeć całość należy ściągnąć plik(klik) (21mb) na dysk a następnie sprawdzić hasło z załącznika na forum.

Uwaga, zabrania się umieszczania, publikacji niniejszego materiału. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 

Pomidorex

New member
Szkoda że w "najbliższym czasie nie będzie dysków pod USB", mam jednak nadzieję że w przyszłości będzie można podpiąć pod USB dysk np. 400GB i przeznaczyć go w całości na PVR - to by było coś!
 

arsenal

Moderator
VIP
Jelsi dobrze zrozumiałem to na pytanie o dyski USB prezes stwierdził, że to jest "ciekawy pomysł". Ciekawe co dokładnie miał na myśli bo uśmiech nie był tak bardzo ironiczny. Albo źle oglądałem:|
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeżeli chodzi o dyski to rozmawiałem z Panem X z ITI i na razie nie planują nic takiego.
 

arsenal

Moderator
VIP
No nic. Trzeba widocznie poczekać na "alternatywny" soft, który właśnie się robi. Wtedy to się będzie działo. Buffalo i inne wynalazki bedą chyba miały konkurenta.:p;)
 

ein

New member
ar2 napisał:
- na pewno w najbliższym czasie nie będą oferowane dyski twarde pod USB

- jest spora szansa, że za 2 miesiące zostaną w większości usunięte problemy z HDMI/HDCP

- ITI rozmawia z POLSATEM! Stara się aby POLSAT zawitał w n

- Jest duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości n-box'y będą miały możliwość streamowania plików z PC.

ad1 No mozliwosc podlaczenia dyskow to akurat rzecz malo mozliwa ze sie tak wyraze. W koncu to bedzie furtka (bo taki dysk z definicji nie bedzie w kodowaniu n-ki, jak ten co siedzi w recorderze, wiec mamy potencjalny back door).

ad2 Jak nadal beda problemy z HDCP to, to oznacza ze partner technologiczny i dzial softu sa do luftu i dla potencjalnego klienta zakup platformy bedzie sie wiazal z trudnoakceptowalnym ryzykiem (pal szesc w przypadku zwyklego boxa ale recorder z nowym VODem... tu moga pojawic sie spooore problemy)

ad3 Fajno ale zeby skakac pod sufit z radosci? To ewidentne niedopatrzenie n-ki ze slonce nie pojawilo sie od poczatku w ofercie. Dobrze ze chca blad poprawic, bo niewiedziec czemu (hue, hue bede zlosliwy) Polsat ma branie... ou przepraszam... Kubica i wszystko jasne. No tak, to boli... czyli mozna by rzec ze okolicznosci ich przymusily. Coz siak czy tak klient zyska.

ad4 Jakos nie bardzo rozumiem ...streaming (? ...ale na czym to ma polegac Ar2? Przeciez skrzynka nie bedzie robila za jakis klon Snazio - nie ma bata, to nie przejdzie), mozliwosc podgladu plikow graficznych/muzycznych (to juz predzej), jakas symbioza z zasobami sieciowymi (jakimi? drukarka... flash-e...) Potencjalnie bardzo interesujace i intrygujace rozwiazanie ale prosimy o jakiekolwiek szczegoly, bo tak to tylko wydmuszka jest...
 

emigrant

Member
arsenal napisał:
No nic. Trzeba widocznie poczekać na "alternatywny" soft, który właśnie się robi. Wtedy to się będzie działo. Buffalo i inne wynalazki bedą chyba miały konkurenta.:p;)
hmm to pewne info z tym alternatywnym? czy jakas plotka wyssana z palca?

alternatywa dla mnie to drim 8000 + karta nki w drimie, dm8k juz niedlugo a co do karty i rozparowaniem z nboxem to tez pewnie kwestia czasu niedlugiego.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
ein napisał:
ad1 No mozliwosc podlaczenia dyskow to akurat rzecz malo mozliwa ze sie tak wyraze. ...

ad2 Jak nadal beda problemy z HDCP to, to oznacza ze partner technologiczny i dzial ...

ad3 Fajno ale zeby skakac pod sufit z radosci? To ewidentne niedopatrzenie n-ki ze ...

ad4 Jakos nie bardzo rozumiem ...streaming (? ...ale na czym to ma polegac Ar2? Przeciez skrzynka nie bedzie robila za jakis klon Snazio - nie ma bata, to nie przejdzie), mozliwosc podgladu plikow graficznych/muzycznych (to juz predzej), jakas symbioza z zasobami sieciowymi (jakimi? drukarka... flash-e...) Potencjalnie bardzo interesujace i intrygujace rozwiazanie ale prosimy o jakiekolwiek szczegoly, bo tak to tylko wydmuszka jest...

ad1. Dyski sprzedawane mogłyby być tak samo kodowane jak dysk wew.

ad4. W (odległej) przyszłości ma być możliwość pełnego streamingu z PC, czyli filmy DivX, muzyka itp...
 

dvd-r

New member
a o Multiroom'ie nic nie było?

bo musiałem do innego pokoju Polsat Cyfrowy zakupić - bo przecież nie wszyscy na to samo patrzeć chcą

Artur
 

kaktus

New member
Mam nadzieje, ze rozmowy z Polsatem dadzą rezultat i we wrzesniu oprocz tych 4 kanałów uzyskamy np. kolejne 4 już dostepne na rynku. Liczę na taki desant kanałów i jak sadze pewnie beda szukac mozliwosci wynajmu kolejnej satelitarnej czestotliwosci. Albo nadchodzi koniec analagowego TVN
 
Do góry