końcowe pytanie odnosnie wyboru?pomóżcie!!

emski85

New member
witam wszystkich:)
Jak większość na tym forum mam problem z wyborem tv:)mam pytanie do znawców lub posiadaczy wymienionych przezemnie tv.Chcę zakupic telewizor 42" wybór narazie pada na: LG 42LF2510,TOSHIBA 42" 42AV635,LG 42LH3000. Mogę przeznaczyć na ten cel <=2700zł:) i zastanawiam się co kupić. Na początku myślałem o plazmie Panasa ale naczytałem się o powidokach i poborze mocy i sam juz nie wiem(nie wykluczam plazmy do końca musi mnie jednak przekonać ktoś)co myślicie o w/w modelach ktory najlepszy? cenowo podobne.

Jakie masz warunki = 4m x 5m
Preferowana wielkość matrycy = 42"
Preferowane marki = nie mam
Preferowana technologia = LCD
Jaki sygnał = kablówka
Jaka odległość od ekranu = 3m

Jakie urządzenia do podłączenia = komputer, DVD
Jaka klasa cenowa = do 2700zł
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy = 50/50
Jakie masz nasłonecznienie pokoju = średnie, są rolety.
Ile osób zasiada przed telewizorem = raczej 1, czasem 2
Jaki masz ulubiony program = sport, filmy,
Jaki masz telewizor = brak
Ma stać czy wisieć = stać
Czego oczekujesz od telewizora = dobry sygnał na kablówce, ładny obraz z kompa i DVD

Czekam na wasze propozycje jak również opinie.
 

raczek84

New member
W Przedziale twoim przedziale cenowym mogę z całą odpowiedzialnością polecić ci LCD firmy LG (mimo tego że nikt nic dobrego na tego producenta ci nie powie) Miałem samsunga który radził sobie super z HD ale obraz na zwykłej kablówce SD to była masakra teraz dziewczyna kupiła LG 2510 model 32 cale i obraz bardzo pozytywnie zaskoczył.
Moim zdaniem tylko 2 firmy radzą sobie świetnie z obrazem SD są to Panasonic i właśnie LG

Modele godne polecenia:

37LH5000- nie mieści się w przedziale cenowym ale 200Hz True Motion robi wrażenie poza tym 2ms czasu reakcji

Model LH 3000 fajny ale brak 100Hz może nie podołać w oglądaniu sportu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tej kalsie każdy elewizor aby odzyskał paletę i tak musisz skalibrować:
JVC 42 R 90
Toshiba 42X3000
Htachi 42Vp01
 
Do góry