Koncerty na BD.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Firestorm widziałeś gdzieś może u ruskich Yello Point w Atmosie? Znalazłem tylko jakieś wersje dts 5.1.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
No to, pełne zadowolenie. :) I oto chodzi.
Firestorm widziałeś gdzieś może u ruskich Yello Point w Atmosie? Znalazłem tylko jakieś wersje dts 5.1.
Od dzisiaj, ewentualne przyszłe linki tylko przez PW. Nie bez powodu zniknął mój poprzedni post.
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
Przeszedłem ścieżkę zakupu do momentu gdy poprosił o logowanie do PayPal i całkowita kwota jaką wyświetlił to 39,80EU. Zakładając, że euro to jakieś 4,6 - wychodzi nieco ponad 180 zł. Zatem jeśli ktoś się zdecyduje na zakup, chętnie się przyłączę i dam 200 zł :)
 

bokciu

Banned
Po tyle to chcą tam 2CD z przesyłką do Polski :)
Za 4 płytową najtaniej to ponad 200 zł plus wysyłka, nie mówiąc już o magikach, którzy wołają po 400-500 zł.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
No przecież sam ustaliłeś cenę.
32 +6.80 chyba (na unię), czyli 39, jak napisałeś.
Zakup prosty jak wół. Co tu kombinować.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie to tak:
Yello Point masterowane w Atmos to majstersztyk, dźwięk lata po głośnikach, aż miło, sufit pompuje cały czas. Natomiast sam repertuar to dla mnie ultra lipa, ani jeden kawałek mi nie spasował.

Schiller wydanie 2bd, druga płyta nagrania w studio w Atmos super, dla fanów Schillera pozycja obowiązkowa. Nie ma takiego szału jak w Yello, ale jest dynamika, sufit gra fajnie, przyjemnie się słucha.
 
Do góry