Koncepcyjny iPhone 14 z wysuwanym, przesuwanym ekranem.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Koncepcyjny iPhone 14 z wysuwanym, przesuwanym ekranem.

[FONT=&quot][FONT=&quot] [/FONT]
[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]Wizja artysty tego, czym mógłby być następny iPhone, gdyby był wyposażony w drugi wysuwany ekran.[/FONT]
[FONT=&quot]
[FONT=&quot]Specjalnie dla kanału ConceptsiPhone na YouTube projektanci Pranav Nathe i Ran - Avni wykonali trójwymiarowe renderowanie koncepcji iPhone'a 14, z pewnością dalekie od prawdziwego modelu w przyszłym roku, ale doskonałego wykonania.[/FONT]

[FONT=&quot]
concept-iphone-14-a-ecran-coulissant-retractable_10020620.jpeg
[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
Koncepcja iPhone'a 14, wiarygodne funkcje, inne nie

[FONT=&quot]Rzeczywiście, są niewielkie szanse, by Apple zrobił tak znaczący krok, jak dodanie drugiego ekranu do swojego kolejnego iPhone’a, pojawiającego się i znikającego dzięki systemowi wysuwanemu, jak w koncepcie Oppo X 2021 .
[/FONT]
[FONT=&quot][youtube]JfuNs5fOU04[/youtube]
[/FONT]
[FONT=&quot]A nawet jeśli oznacza to bycie w przyszłości, ten fikcyjny model oferuje również technologię zdalnego ładowania bezprzewodowego ( patrz zdjęcie powyżej ).[/FONT]

[FONT=&quot]
concept-iphone-14-a-ecran-coulissant-retractable_10020627.jpeg
[/FONT]

[FONT=&quot]Zwróć jednak uwagę na brak wzrostu modułu fotograficznego, a także perforację na aparat do selfie, dwie cechy ogłoszone przez plotki już działające na iPhone 14.[/FONT]
[FONT=&quot]avcesar[/FONT][/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zależy jeszcze jaki slider, z tymi w pionie nigdy nie miałem problemów.
Słynny już Matrix aka Banan, Nokia 8890, czy LG Shine.
Kiedyś, to były moje ulubione słuchawki ; )
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Taką koncepcję dawno proponowałem. Aparaty pod jednolitą taflą szkła, różne w obudową. Bo to co teraz jest , to chyba nie mają technologii aby tak zrobić. Druga sprawa moja propozycja to szczotkowana stal nierdzewna jako obudowa tylna i na niej ciekawe wzory ,kreski różny szlif
 
Do góry