Koncepcja telewizora - wisi jak obraz.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Koncepcja telewizora - wisi jak obraz.

[FONT=&quot][FONT=&quot] [/FONT]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]Wyobraź sobie telewizor wiszący na ścianie jak dzieło sztuki, z paskiem i haczykiem wyeksponowanym bez wstydu.[/FONT]
[FONT=&quot]
[FONT=&quot]W ramach warsztatów z Samsungiem projektant Il-seop Yoon opracował koncepcję telewizora, który może wisieć na ścianie jak obraz (dla przypomnienia, koreański producent oferuje już serię Samsung The Frame TV ). Jak na razie nic specjalnego poza tym, że system zaczepienia to wyraźnie widoczny pasek, zwisający z haczyka, który też nie jest ukryty.[/FONT]
[FONT=&quot]
concept-pendant-tv-accroche-comme-un-tableau_09502622.jpg
[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[/FONT]
[FONT=&quot] Uchwyt ścienny do telewizora za pomocą paska[FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot][FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot][FONT=&quot]W przeciwieństwie do zwykłych systemów wiszących, pozwala to na umieszczenie ekranu bardzo blisko ściany, bez miejsca z tyłu. Oczywiście w Samsungu są już takie mechanizmy z kablem schowanym za telewizorem, ale nic, co pojawia się bezwstydnie, jak staromodny obrazek.[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]
[FONT=&quot]
concept-pendant-tv-accroche-comme-un-tableau_09502649.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]
concept-pendant-tv-accroche-comme-un-tableau_09502633.jpg
[/FONT]

Źródło: YankoDesign, avcesar.
[/FONT]

[FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot]
photo_ombre_moy.jpg
[/FONT][/FONT]
[/FONT]
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Moi znajomi architekci mieli powieszony telewizor na linach czy łańcuchach (nie pamiętam),. w swoim domu pokazowym. Zwisały one z samego sufitu, więc były bardzo wyeksponowane. Mi się to osobiście nie podoba i nie chciałbym tak u siebie, ale nie mam duszy artysty ;)
 

a13

New member
Moi znajomi architekci mieli powieszony telewizor na linach czy łańcuchach (nie pamiętam),. w swoim domu pokazowym. Zwisały one z samego sufitu, więc były bardzo wyeksponowane. Mi się to osobiście nie podoba i nie chciałbym tak u siebie, ale nie mam duszy artysty ;)

Przecież do LG OLED65G13LA wystarczy sobie dorobić taki kawałek mocowania i mamy to samo.
Czy ładne ? Oryginalne i część ludzi kupi, bo nie lubi mieć tylko Ikei w domu, wyspy na środku w barwach szarych i betonie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są gusta i guściki...
Mi się podoba, ale wolę tradycyjny montaż - bo mam regulowany uchwyt i tu by nie sprawdził.
 
Do góry