kompletowanie zestawu kina domowego - trudne!

sewan

New member
Piopio napisał:
W/w amplitunery jednak się różnią.

W końcu nie dopłacasz dopłacasz 400 zł za nic :)

Podam ci co 1906 ma a czego 1706 nie ma.

1. konwersja video (z euro na s-vhs ;) )
2. wyjście na przedwzmacniacz
3. menu ekranowe

pzdr

4. Mikrofon do auto setupu w zestawie ;-)
 

raffall

New member
No więc tak:

idąc za Waszymi radami - za które serdecznie dziękuję - posłuchałem kilku zestawów i w końcu zakupiłem Denona 1906 + Dali Concept 5.1

Od kilku dni zestaw jest podłączony, ale niestety jak na złość nie mam czasu żeby się pobawić i ustawić wszystko pod swoje ucho.

Na razie skorzystałem z ustawienia automatycznego, ale efekt nie jest zadowalający - tylne głośniki są za słabo słyszalne.

W każdym razie myzuka i filmy brzmią nieporównywalnie lepiej niż na zintegrowanym zestawie kina Pansonic SC-HT520.

Pozdrawiam,
rav
 

deoc

New member
No coz tutaj musze dorzucic swoje 2gr - troche musztarda po obiedzie, ale zawsze moze komus sie przydac...

@Piopio napisales:
Podam ci co 1906 ma a czego 1706 nie ma.

1. konwersja video (z euro na s-vhs )
2. wyjście na przedwzmacniacz
3. menu ekranowe
@sewan dodal:
4. Mikrofon do auto setupu w zestawie

a oto moja odpowiedz jako uzytkownika 1706...
1. nie widze potrzeby konwersji skoro i tak TV mam podlaczony bezposrednio/HDMI
2. no oki... nie kazdemu potrzebne... mi w zupelnosci wystarcza to co mam i mysle ze raffall'owi tez by wystarczylo
3. a po co mi to? Skoro z pilota tez moge wszystko ustawic i nie musze wlaczac TV (aka sluchanie muzy z kompa/radia) - podejrzewam tez ze zrobie to teraz szybciej niz Ty uzywajac menu ekranowego...
4. Mikrofon jest tez na stanie w 1706 :)

Gratuluje zakupu raffall, zycze wiecej czasu na zabawe.... a ja mam 1706 poniewaz.... nie stac mnie na lepszy i tyle... dlatego tez uwazam ze jak cos komus jest nie potrzebne to nie musi tego miec... po co Ci mercedes jak nie masz Prawa Jazdy?? Ew. czy z malucha przesiadasz sie na mercedesa czy moze czesciej na cos mniejszego?
 
Ostatnia edycja:
Do góry