Kompletne kino domowe do 10 tys

geo78

New member
Witam,
poszukuję porad oraz opinii na temat kompletnego kina (razem z tv) do 10 tys.
wstępnie wybrałem coś takiego:
1) TV Sharp LC-LE60635E (ewentualnie Samsung UE55D6500) na 3D nie zależy mi
2) Głośniki Jamo S 608 HCS3 + Sub 300 ewentualnie coś w podobnej cenie co będzie w miarę dobrze brzmiało
3) Amplituner Denon 1611 lub Pioneer VSX-921 lub cokolwiek innego co podpasuje do głośników
4) Odtwarzacz Blu-ray... fajnie jakby pasował do całości i do tego odtwarzał mkv z usb

Całość jak się dobrze poszuka mieści się w 10 tys więc jeszcze jest do zaakceptowania.
Proszę nie piszcie, że dorzucę tylko tysiaczka i będę miał coś lepszego... 10 to jest maks :)

Pokój niespełna 30 m2, proporcje filmy 75% muzyka 25%

Dzięki za wszelkie uwagi i propozycje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor 5900, zostaje 4100 zł na kino.
A to wystarczy na HK AVR 255 + Jamo 608 .
Ale dopytaj Blackninja o ofertę - powinieneś się wyrobić.
 

geo78

New member
Wybór padł na:
1. Sharp LC-LE60635E
2. Onkyo HTE509B
3. Onkyo BD309B (niestety taki był w zestawie i nie można było go nie wziąć ale może na allegro odzyskam coś za niego)
4. Quadral Quintas 6000
i być może do tego sub JBL 150P (okaże się czy będzie konieczny po prawidłowym ustawieniu głośników)
Całość bez suba 10.500 (po rabacie) plus do tego mam bony na 1.000 więc może akurat na suba będzie :)

Muszę powiedzieć, że porównałem ten zestaw z Yamahą RXV371+NS50+NSP60 i może to kwestia ustawień ale bez porównania! Yamaha w tej konfiguracji wypada zdecydowanie słabiej (jak na moje ucho oczywiście). Fakt kosztuje sporo mniej ale dzięki temu że dostałem rabat i bony nie wyszło to już tak źle.

Na chwilę obecną jestem zadowolony :)
 
Do góry