Kompletne kino domowe ~7500-8000k

lukiboss

New member
Kompletne kino domowe ~7500-8000zł

Witam, jak w temacie planuje stworzyć kino domowe, co do projektorów to w role wchodzi Optoma HD20 lub Epson EH-TW3200 + farba goo i nie będzie w tym temacie rozbieżności.
tutaj koszt 4000-4500zł

Jednakże jeżeli chodzi o strefę muzyczną jest gorzej. im więcej czytam tym mniej wiem, nie mam możliwości jechać gdzieś do większego miasta i porównać sobie odsłuchu sprzętu.

Dlatego prosiłbym Was o pomoc.
Wymiary pokoju to 4,5m x 3,1m ekran umieszczony będzie centralnie na węższej ścianie a kanapa po drugiej stronie tuż przy ścianie.
i Teraz prosiłbym o wejście Was abyście dobrali ampli i głośniki 5.1 do 3500-4000zł
Zdaje sobie sprawę ze za tę kwotę powinno się zakupić sam amplituner.
może jednak uda się coś sensownego złożyć?

Zestaw Denon AVR-1911 + Jamo S 606 HCS 3 + Jamo SUB 210 wychodzi +- 3400zł
Co o tym sądzicie?
 
Ostatnia edycja:

bieniu21

New member
W cenie do 3500 to dobry wybór:)
A co do powyzszego zestawu ( denon + jamo 606 + sub 210) to napisz do blackninja - napewno dostaniesz lepszą cenę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A będziesz więcej muzyki słuchał czy filmy? Jeśli muzyka przeważa to pokusił bym się o HK 255, jeśli większość to filmy to wziął bym pod uwage Onkyo 608, 609 - do kina super. Denon też dobry amplituner - kompromis między kinem a stereo.
 

lukiboss

New member
Zależy mi na dobrym kinie, wrażenia z filmu na 100" bezcenne :)
rzadko będę słuchał w stereo, jak już to na wszystkich głośnikach

Zasięgałem głębszej lektury i stanęło na onkyo 609 + JBL Northridge Cine Pack 5.1
przekroczy budżet ale postanowione, żonka mnie zabije :)

Dzięki za ukierunkowanie i zapewne będę potrzebował Waszej pomocy żeby to później wszystko zgrać z sobą. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

damian820927

New member
Bez reklam
Do 4000zł ciężko złożyć coś sensownego, chociaż pomieszczenie nie jest duże.
Zamiast Jamo które grają nijak wybrałbym Klipscha F1 set i do tego Onkyo 607/608/609.

Jeśli możesz przekroczyć barierę 4000zł zastanowiłbym się nad KEF zestaw 5.1 C7, C3, C6LCR, C4 sub można go dostać za około 3700zł może nawet taniej i do tego Denon AVR-1911.
 

lukiboss

New member
Potrzebowałbym porady odnośnie podłączenia jeszcze w tym temacie:

Kod:
hdtv.com.pl/forum/jak-podlaczyc-x-y-z/72063-3x-minijack-2rca-czy-spdif.html
 
Do góry