kombinacja alpejska

lst

New member
Witam,

Chciałbym podłączyć LCD (philips 5522D) + dvd (philips dvp5960) + komp + radio. Wszystko to musi byc podlaczone do glośnikow Logitech z-2300, ktore ma tylko jedno wejscie na mini jack'a. Wiem, że gdybym miał wzmacniacz czy też amplituner wszystko byłoby prosts
ze....

TV: wyjscie audio sluchawkowe (mini jack)
DVD: chinch
komp: wyscie sluchawkowe (mini jack)
radio: chinch

problem polega na tym, ze nie wiem jakie przejściówki dobrać i czy w ogole dostane rozdzielnik (nie wiem jak to fachowo nazwac) do tych nieszczesnych głośnikow ?????

teraz mam DVD podlaczone z LCD kablem HDMI....


czy jest jakaś przejściówka do której mógłbym podłączyć glośniki tak, żeby obsługiwały wszystkie wspomniane urządzenia ?
 

lst

New member
Dobra, za duzo zabawy z tym laczeniem. Teraz pytanie, czy kupujac amplituner da rade sensownie te logitechy wykorzystac ? one maja koncowke mocy wiec pewnie jakies specjalne wyjscie w takim ampli musi byc ?
 

Mietas2

New member
Teoretycznie powinno to zadziałać. Podłączasz wszystko do amplitunera, a głośniki do jakiegoś wyjścia stereo (dokładnie to ja nie powiem, bo na tym się nie znam =]). Powinno styknąć.

Aczkolwiek w kwestii amplitunera to mógłby się wypowiedzieć ktoś, kto ma taki w domu =P
 
Do góry