Kombajn dla wymagającego.

Linku

New member
Witam wszystkich, pozdrawiam i z góry dziekuje za ofiarowaną mi pomoc.
Jestem zainteresowany kupnem zestawu "samsung ht-txq100" , szczerze powiedziawszy ostro sie na niego napaliłem, przeszukiwałem forum i naczytałem sie że nie ma za dobrej jakości dzwieku i w dodatku jest to plastikowy szajs, ale jestem na nie nakrecony :) i chyba juz nic tego nie zmieni. Moje założenie jest takie że chciałbym je rozmiescic w moim małym pokoju, podpiąć do komputera do konsoli i podpiąć do zestawu mikser, bo zamierzam na tym zestawie trenować beatbox. Niewymagam za wiele od zestawu za taką cene :) (obecnie posiadam stare Creativy 5.3 Inspire) i teraz prosze was o obiektywną pomoc, czy te głośniki zadowolą mie?:hmm:

Big up !
 

jarula29

Member
samsung.. a może LG?

zdecydowanie odradzam.miałem osobiście mozliwość odsłuchania tego zestawu samsunga no i.....słabiutko.
proponuję za to Samsunga HT-TXQ120R lub flagowy model LG HR902 TA.
Te obydwa zestawy kina domowego łamią zasadę wyższości składanych klocków nad "plasticzakami". Dźwiek jaki mozna z nich uzyskać jest znakomity, czysty i wyrazisty z soczystym, mocnym basem. a poza tym ten design....(znakomita sprzedaz na rynku brytyjskim zwłaszcza LG)
gorąco polecam jako alternatywa dla osób nie przepadających za składanym zestawem i kolumnami w drewnie.

pozdro
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w zasadzie nie wiem dokładnie do czego ma być ten system. Bo do kina to "trochę" słaby , a do dźwięku muzyki ma się poprostu nijak.
Czy może sie podobać ? Zapewniam że zdecydowanie tak - dopóki nie posłuchasz w podobnej klasie klasyki zestawów. Czyli firm które znają się na swojej robocie - wówczas masz wrażenie że to marne kino sam sobie na własne życzenie zafundowałeś. Ale ten zestaw to też towar i zmnajdzie swojego nabywcę.
Gdy zmienisz zdanie i nie - jestem na nie nakrecony - będziesz napalony, swtierdzisz że inni chcą abyś cieszył się z każdej wydanej złotówki.

A już tytuł wątku - dla wymagającego - strzeliłeś mocno na wyrost.

 
Ostatnia edycja:

Linku

New member
Niechodzi mi o jako tako natężenie dźwieku(moc) bo mam mały pokojik 9m2, zależy mi na tym zeby był to sprzet wmiare uniwersalny, żeby przyjemnie było pooglądać film, posłuchać muzyczki z komputera, zagrać w jakaś gre na konsolni i na luzaka potrenować beatbox.
To bedzie moj pierwszy taki zestaw, sprzet ma być rozmieszczony zawieszony na suficie.
Pozdrawiam !:)
 

balboa1

New member
Kiedyś też się napaliłem na plastikowe kino w podobnej cenie co ten Samsung tylko Sony a dokładnie 36dw (wcześniej miałem te same głośniki 5.3 Inspire). I wiesz co - te głośniki grały lepiej niż te kino. Po trzech miesiącach katowania się dźwiękami z tego wynalazku sprzedałem w cholerę. Dołożyłem i za to kupiłem normalnego klockowego AV i na początek dwa fronty (po kolejnym miesiącu resztę do 5.1) - i tak Ci doradzam zrobić.
 

Linku

New member
Masakra z tym sprzętem, niektóre zestawy to aż dech w piersi zapieraja :cool:, mie ograniczają fundusze max. mam do wydania 1500-2000.
A może "
Samsung HT-TX250R"
 
Ostatnia edycja:

Pablo1964

New member
Bez reklam
Tytuł wątku kryje w sobie sprzeczność. Kombajnów nie produkuje się dla wymagających, wręcz przeciwnie. To tak jakbyć spytał, czy w bardzo trudnym terenie lepiej zachowa się seicento czy matiz. Natomiast wyłącznie do gier nie ma sensu kupować niczego lepszego.
 

Dio

New member
Jest tylko jedno (!!!) rozwiązanie dla Ciebie:

Yamaha Piano Craft (Model z DVD)

posłuchaj a podziękujesz... Kupiłem rodzicom na gwiazdkę (słuchają czasem muzyki, bardzo często radia a filmy oglądają sporadycznie) gra fenomenalnie w stereo a filmy (TV CRT Panasonic 28 cali podłączony scartem) odbiegają od nowych standardów, ale grają ładnie i z dużym kontrastem.

Jeśli nie masz aspiracji HD i potzrebujesz solidnej porcji muzykalności- bierz w ciemno!!!
 

Linku

New member
Chyba spróboje "[SIZE=-1]JVC THD7" dzisiaj miałem mozliwosc sprawdzenia sprzetu, i zdecydowanie przebija samsunga, jednak plastik is plastik :)

[/SIZE]
 

sleza

New member
Kupilem dzisiaj LG HT762TZ i gra nieżle.

Tani sprzęt ale bardzo ładnie wygląda i nieźle gra,posiada też HDMI wejście optyczne itd
 
Do góry