Kolumny yamaha ns-777,555,444

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jeżeli proponują 5500pln za onkyo+jbl to powinieneś kupować bez zastanowienia, bardzo dobra oferta i sprzęt.
 

marcin74

New member
Kolumny z USA

Witam serdecznie jakiś czas temu założyłem ten wątek odnosnie koluman yamaha ns-777
Właśnie przyszły w paczkach do domu ze USA
komplet:
Ns-777 fronty
Ns-444 cental
Ns-333 tył
Razem z przesyłkom 2520zł
 

dfdarek

New member
ocena

Cześć!
Jak oceniasz jakość kolumn, bo są głosy, że są przeciętne. Ja też myślałem o tych kolumnach twoja opinia pomoże mi podjąć decyzję. Jednak przymierzam się do b&w.
 

marcin74

New member
Wygląd i dzwięk jest niesamowity. Ale to rzecz subiektywna, kazde ucho inne. Bardzo podoba mi się bas a w tle swietnie zaznaczone wysokie tony. Posiadam amlituner Pioneer vsx 812 i troszkę jest za słaby ale jakość dzwięku mnie satysfakcjonuje. Zestaw ns-777,ns-444,ns-333 wyszedł w cenie JBL-balboa. Teraz zastanawiam się jaki dokupić amplituner: H/K 445 czy Yamaha RXV1700. Może jakaś dobra rada? 70%kino 30%muzyka. Pozdrawiam forumowiczów
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Można pójść i dalej zaatakować CA640R :)

20061219_103234_640R-front.jpg
 

don111

Banned
ArtS007 napisał:
Myślę, że do tych kolumn w zupełności wystarczy rozważyć HK245 lub Yamaha 661.

ArtS :)
to są potężne kolumny, słuchałem ich mniejszej wersji (z 16cm głośnikami) i potrzeba do nich porządnego wzmacniacza...
sugerowałbym do nich "jaśniejszy" amplituner bo same kolumny grają "miękko" i mają troche wycofaną górę
 

don111

Banned
na pewno potrzeba czegoś nie słabszego niż ten HK 445

każdy ma inne preferencje brzmieniowe - mi w tych kolumnach troche brakowało góry i przestrzeni (na wzmacniaczu HK 680) ale bardzo prawdopodobne że na jasno grającym sprzęcie te niedostatki by zniknęły całkowicie (albo w większym stopniu), ten CA640R (może nawet i 540R) to wg mnie dobry kierunek... ale dla pewności najlepiej odsłuchać taką konfigurację przed zakupem
 
Do góry