Kolumny to ciężkiej muzyki

Alek1234

New member
Potrzebuje rady w wyborze dobrych kolumn. Mój pokój ma 18mkw, słucham głównie muzyki metalowej, rock progresywny itp.. i zależy mi na dobrym basie:)
Wzmacniacz mam Cambridge Audio Azur 350A
Pozdrawiam i czekam na uwagi.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To bardzo zacny wzmacniacz ....ale chyba nie do takiej muzyki ,w kwestii głośników najtańsza sensowna propozycja JBL E 80 /E 90 - będzie dużo czadu ,dobra dynamiki i nisko schodzący bas
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Popieram kolegów. Po pierwsze CA Azur 350 to nie jest wzmak do tego typu muzyki. Słuchałem go i modelu 540, i jeśli chodzi o kawałki rockowe to była lipa. Odsłuchałem na nim płyty Europe, Linkin Park, Within Temptation. CA jak dla mnie jest bardziej do spokojnej muzyki. Sam szukałem dynamicznie grającego wzmaka, bo lubię dobrego rocka, gothic metal i dużo innych gatunków muzycznych. Jak dla mnie dobrze zagrały Exposure, Nad 326, Music Hall. To było to czego szukałem, więc nie wiem czy jak nawet kupisz lepsze kolumny osiągniesz w pełni to co chcesz. Z dynamicznie grających kolumn z dobrym basem to polecam Klipsch RF 52/62, Paradigm monitor 7 v.7/ 9 v.7.
 

Alek1234

New member
Dzięki za pomoc.
Obecnie mam niemieckie kolumny Voice Kraft 7500, spokojna muzyka brzmi pięknie, ale w mocniejszej trochę jednak brakuje mocy.
 

adamllca

New member
Bez reklam
dobry bas to jak koledzy pisza w Nada celuj lub i klipsch rf 62 oczywiscie jesli ci odpowiada takie brzmienie a mocy i basu ci na pewno nie braknie w twoich 18m2
 
Do góry