kolumny Technics SB T200 vs Jamo 426/606

Witam,

Jestem początkujący w tych sprawach, więc proszę o poradę.

Zastanawiam się nad kupnem zestawu kolumn Jamo HCS 426 lub 606 do mojego Pioneera VSX 1021. Obecnie mam tylko kolumny Technics SB T200 z których jestem póki co zadowolony, więc mam pytanie, czy fronty Jamo z powyższych zestawów będę o "niebo" lepsze? Bo jeśli nie, to zostawiłbym Technics jako fronty i stopniowo kompletowałbym resztę głośników.

Nie ukrywam, że zakup całego zestawu kolumn Jamo za jednych machem byłby trochę kosztowny dla mnie, więc wolałbym mieć pewność, że warto. Nie jestem audiofilem, ale zależy mi też na dobrym brzmieniu. Oczywiście mam zamiar odsłuchać Jamo przed ewentualnym zakupem. Słuchałbym na nich głównie muzyki, a potem filmy w salonie o pow. ok 24m2.

Dzięki
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ani jedne ani drugie Jamo sie do muzyki nie nadają, Jak masz sprawne kolumny które Ci odpowiadają to je zostaw a dokup tylko to czego Ci brakuje.
 
SB T200 kupiłem ponad 10 lat temu mając mniejsze pojęcie o tych sprawach niż teraz, chodzież obecnie nie jestem też znawcą, więc nie za bardzo wiedziałem jak te kolumny się plasują. Myślałem poprostu, że jeśłi zakupię nowszy w miarę dobry sprzęt to brzmienie lepsze będzie, ale chyba się myliłem. Po to właśnie chciałem się poradzić.
 
Do góry