Kolumny STX FS 250 n i STX Electrino 250

Myszator

Banned
Wiesz nie mam takiego rozeznania,Stx kilka razy słyszałem ale nigdy nie dotykałem : )

Co do Pylonów to do tej pory te które widziałem i słyszałem nigdy mnie nie zawiodły
Na AS w tym roku grały z powodzeniem fajniutkie monitorki

Hmm...czyżby mamy tutaj

Scan - Speak / Seas

giphy.gif


Fajne. Ciekawe ile będą kosztować.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
werf - a słuchałeś może Pylon Diamond 28 ?
Jak słuchałeś to opisz swoje wrażenie o nich.
A może też ktoś inny ich słuchał ?
 

werf

Active member
Bez reklam
Hmm...czyżby mamy tutaj

Scan - Speak / Seas


Fajne. Ciekawe ile będą kosztować.

Zdaje się od dawna z nimi montują

werf - a słuchałeś może Pylon Diamond 28 ?
Jak słuchałeś to opisz swoje wrażenie o nich.
A może też ktoś inny ich słuchał ?

Kiedyś dawno okazyjnie ale chyba tych mniejszych 25,spójnie granie soczyste po ciepłej stronie raczej
Pamiętam gość który przyszedł po zensory wyszedł własnie z nimi
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiedyś dawno okazyjnie ale chyba tych mniejszych 25,spójnie granie soczyste po ciepłej stronie raczej
Pamiętam gość który przyszedł po zensory wyszedł własnie z nimi

Nie dziwie się, że Diamondy wygrały. Monitor z serii Diamiond grał na AS całkiem nieźle, dość miękko. W sumie to miałem wypożyczyć do domu Diamond 25, ale na razie się wstrzymałem. Pewnie w przyszłym roku. Do co wykonania to jest bardzo dobrze. Nie ma się do czego przyczepić.

Na żywo te Pylony wyglądają fajnie.Sam się zdziwiłem.Na dniach idę ich posłuchać.

No to czekamy na opinie z odsłuchu.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Proponuję posłuchać też innych polskich kolumn np. Audio Academy Hyperion 4,a nie tylko Heco,Dali,Jamo,Jbl i innych - tak z ciekawości.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Proponuję posłuchać też innych polskich kolumn np. Audio Academy Hyperion 4,a nie tylko Heco,Dali,Jamo,Jbl i innych - tak z ciekawości.
Hyperony , basy Visatona , wiele z nich przerabialem i budowalem, są na prawdę niezłe. Sam w domu mam 2 zestawy DIY Visatona i nie zamierzam ich zmieniać
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hyperiony są brzydsze od Pylona,ale w porównaniu do Jbl 280 to są piękne.
W Pabianicach.
Chciałem dziś tam jechać ,ale już ich nie mieli,na dniach mają sprowadzić.

AA faktycznie brzydsze, ale ja już mniej oczami kupuje :)

Diamond 28 to spora kolumna. Przetworniki nie są jakieś bardzo duże , ale skrzynka jest spora do się przełoży na brzmienie.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Hyperiony 4 mają zdecydowanie spokojniejszą górę niż Klipsche.Ale bas,średnica - super.Wogóle nie męczą,można słuchać godzinami.Testowane na różnego typu "rąbance".
 

3echo

Member
Bez reklam
Proponuję posłuchać też innych polskich kolumn np. Audio Academy Hyperion 4,a nie tylko Heco,Dali,Jamo,Jbl i innych - tak z ciekawości.

Albo BMN,ale tylko u siebie w domu.Dostępne tylko u producenta.Ale zbierają bardzo dobre opinie.
Podobno AAPhoebe III też fajnie grają i podobno moje Onkyo jest za słabe do nich.
 
Do góry