Kolumny podstawkowe.

Darkus

Member
Przecież jest napisane w pierwszym poście "(używek)z jak najniższym głębokim schodzącym basem do 1000-1200" nie śpieszmy mi się z zakupem dlatego poluję na używki z giełdy hifi.
 

pkomp

New member
nie licz na jakiś niski bas z żadnych podstawkowych - lepiej jakby miały 8 calowy głośnik ale to i tak wciąż nie to - dokup subwoofer i będziesz miał coś czego nigdy nie uzyskasz z podstawek :)
Dobry sub oczywiście z podziałem pasma dla satelit :) a gwarantuję ci że pokryjesz sobie pełne pasmo muzyczna na pełnym wypasie :)
 

pkomp

New member
to po co ci podstawkowe z niskim pasmem?60 Hz wystarczy a reszta dla suba - pasmo nie moze(nie powinno jesli sie nie jest fachowcem w tym) sie pokrywac bo syf wychodzi

jak podpinasz suba?sub powinien dzielić pasmo dla siebie i dla satelit tylko wtedy zagra to jak powinno
 

wowo5

New member
Mam B&W DM601 ale S3 nie S2. Graja calkiem niezle ale basu za wiele nie maja. Jakbys kupil DM602 to co innego. Nie zgadzam sie, ze kolumny podstawkowe nie maja basu. Oczywiscie jezeli ktos oczekuje masowania przepony to sie rozczaruje. Przyzwoite kolumny podstawkowe oferuja dobry bas do 60 Hz. Jezeli chcesz zejsc nizej to sub bedzie najlepszym rozwiazaniem.
 

pkomp

New member
60Hz to tez bas ale jak on ma się do basu 35Hz? no widzisz kolego - jak się posłucha muzyki z takim niskim basem to sie powie że jednak nie mają...

proponuje zdecydowanie subwoofer do kompletu - nie ma sensu zmieniac fajnych i przyjemnie grających kolumn na cos co zagra i tak podobnie
 
Do góry