Kolumny podłogowe do 2000 zł Tonsil Maestro II 180 czy Dali Zensor 5

czarekboss

New member
Witam jestem zainteresowany kupnem kolumn podłogowych za około 2000zł, rozważam zakup zarówno nowych jak i pewnie o wiele lepszych używanych. Obecnie zastanawiam się nad zakupem nowych Tonsil Maestro II 180 lub mam też możliwość kupna za trochę ponad 2000zł używanych Dali Zenson 5.

Proszę o radę co lepiej wybrać albo może i o jakieś propozycje teraz lekki opis moich preferencji i pomieszczenia:

POMIESZCZENIE:
Pokój okolo 24 m2, wysokość niecałe 2,40m. Mało mebli więc ustawienie kolumny możliwe w każdym miejscu.

BRZMIENIE I RODZAJ MUZYKI:
Ważne jest dla mnie zachowanie dobrej jakość dźwięku i uniwersalność. Głównie słucham starych przebojów z lat 80,90 jak i polskiego dawnego rocka dodatkowo dochodzi trochę trance (ATB Armin) oraz codzienne słuchanie muzyki z radia. Czyli wszystko po trochu.

Proszę o rady i dziękuję z góry za zainteresowanie i pomoc.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Maestro nie słyszałem więc się nie wypowiem. Natomiast Zensory brzmią przyjemnie. Tylko na Twój metraż może brakować basu. Przydałyby się Zensor 7, ale te już znacznie droższe. Z nowych zerknij na Monitor Audio MR6, Melodika BL40, Kef C7,Taga Platinum F-80. Napisz do blackninja w sprawie cen powinieneś się zmieścić w 2k. I najlepiej wybierz się na odsłuch będziesz miał pewność, że będziesz zadowolony.
 
Do góry