Kolumny pod Onkyo 605

gawlus100

New member
JBL balboa 5.1 mam i sobie chwalę, chociaż teraz pokusiłbym się o JBl Northdrige Silver Pack. Pierwszy zestawik 500 poniżej granicy, a drugi 500 powyżej.

 

kini0

New member
Bez reklam
Kumpel ma jakieś Northridge pod Yamahą i grają ładnie.... ale cena była niższa, więc to pewnie słabszy model....
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Zależy ile masz miejsca w chałupie. Spróbuj zestaw KEF 3000.5.
Dasz troche więcej niż 3k ale warto i... nie zajmuje wiele miejsca.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
kini0 napisał:
A o ile więcej...?
Pokój 4 na 5 metrów.

Jak dobrze potargujesz to możesz je wydrzeć za 3999,-

KEF3000_300x212.jpg


042%203000_LifeSt_DiscoRoom.jpg
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
kini0 napisał:
Wyglądają kozacko, pani też niczego sobie...:grin:
A jak sprawują się przy słuchaniu muzyki?

No własnie do muzyki nadają się świetnie. Musiałbyś ich posłuchać w stereo (oczywiście z subem). graja wyśmienicie.
Ćwiczyłem je na różnych rodzajach muzyki.
Wybierz się na odsłuch gdziekolwiek.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Mimo wszystko wolałbym Pania, bo sie jeszcze lepiej nadaje... nawet do wspólnego słuchania muzyki... a kolumny może dokupie jak bedzie kochac i poposi :D:D:D
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Kuba_ps2 napisał:
Mimo wszystko wolałbym Pania, bo sie jeszcze lepiej nadaje... nawet do wspólnego słuchania muzyki... a kolumny może dokupie jak bedzie kochac i poposi :D:D:D


Do 605, który ma specjalnie pod HD (Blu-Ray i HD DVD) dekodery 7.1 kanałowe kolumny 5.1 miespecjalnie sie nadają. Oczywiscie zawsze można słuchać nawet na "STEREO" :eek:k:

Ja znalazłem na allegro dostawcę Jamo 5.1, ktory obiecuje mi 2 dodatkowe kolumienki też Jamo za dopłatę oczywiscie. ;)
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
4x5 to nie jest małe pomieszczenie i spokojnie do niego zmieści się zestaw pokroju cinepack

http://www.bergenhi-fi***/cards/cinepack.jpg
 

kini0

New member
Bez reklam
A jaka byłaby cena za taki cinepack? Razem z tym ampli....?
PS- Gucio, jak na razie za wiele tytułów w 7.1 to chyba nie ma... ale z czasem pewnie się pokuszę o dodatkowe satelitki!!!:grin:
 

Gucio50

New member
Bez reklam
kini0 napisał:
A jaka byłaby cena za taki cinepack? Razem z tym ampli....?
PS- Gucio, jak na razie za wiele tytułów w 7.1 to chyba nie ma... ale z czasem pewnie się pokuszę o dodatkowe satelitki!!!:grin:

605 kosztuje na skapiec.pl 2kzł a na allegro 200 zł taniej.

Głośniki?

Tyle ile masz :krol:

Co do płyt to jeszcze jest mało wogóle.
Ale te co są maja zwykle dźwięk taki jaki był przy nagrywaniu filmu, zwykle 5.1.
Za to jest na płycie 5.1 i 5.1 NIEKOMPRESOWANY

Jedną płytę BLU-Ray mam z Tru-HD a więc 7.1

Nowe będa pewnie miały "różnie" :hmm:
 

kini0

New member
Bez reklam
Hmmmmm......... "tyle ile masz" nie brzmi zbyt optymistycznie! Jeśli faktycznie tak drogo, to raczej przy Balboa'ch pozostane!!!:grin:
 
Do góry