Kolumny Pmc

Kris1973

New member
Witam mam zamiar kupić komuny Pmc tweny 22 lub 23, mam zestaw Musical fidelity m3. Bardziej jestem przekonany do 22 mimo ze to monitory ale wydaje mu sie ze zagraja lepszym basem i dźwięk będzie bardziej pełny czy ktoś miał kontakt z tymi kolumnami pozdrawiam.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Będą chyba problemy z opiniami bowiem firma jest raczej specjalistyczna i jej kolumny bardziej można znaleźć w studiu niż w domu , chyba nawet nie ma dystrybutora w Polsce

W Twoich postach ciekawe marki producentów się pojawiają - może alternatywą dla Ciebie mogą być kolumny ATC ,RLS to też bardzo wysoki poziom
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Producent, mimo że znany bardziej na rynku profesjonalnym, ma także linię 'consumer'. Dystrybutor w Polsce jest, tylko chyba bardziej ukierunkowany właśnie na działkę Professional, ale to musiałbyś sprawdzić. Osobiście nie słyszałem PMC, ale jeśli jesteś otwarty na propozycje to w poszukiwaniu fajnych monitorów obok wspomnianych ATC, wg mnie warto zerknąć na Harbeth M30.1. Jeśli z kolei poszukujesz studyjnego brzmienia można rozważyć nieco bardziej popularną markę, ale z niszowym produktem, który odbiega brzmieniowo od znanych modeli - JBL STUDIO MONITOR 4312.
 
Do góry