Kolumny o małych wymiarach? Co warto kupić?

Fenol

New member
Witam,

Chciałbym zakupić kino domowe......jednakże oczywiście poza ograniczeniem budżetowym (max kwota to 2500 na zestaw)....jestem ograniczony miejscem. Czy ktoś może zaproponować w miarę przyzwoity (wiem, że za te pieniądze nic dobrego nie dostanę) zestaw kolumn z subwooferem lub bez. Jedna propozycja to Harman Kardon HKTS 11BQ.....a inne????????

Czy wogóle brać pod uwagę zestawy sklepowe typu:
Panasonic SC-BT205EP
JVC NX-f30
Pionier DCS-585K
itd

czy darować sobie i złożyć coś. Generalnie pod kd chce podpiąć 42 calowy TV Panasonic PV80. Muzyka 60%, 40% film.

Pz,






 

prez8s

New member
Plastikowe szajse lepiej sobie odpuść. Taniej kupisz w drewnie coś porządniejszego. Szperaj na allegro.
 

Pandemonium6

New member
Rozważam zakup amplitunera Sony STR-DN1000. Chcę podpiąć pod niego LB bd370. Potrzebuję do tego głośników. Chciałbym, żeby były niezbyt duże (oprócz oczywiście subwoofera). Głośniki tylnie chciałbym, żeby dźwięk był do nich przekazywany radiowo. Nie jestem audiofilem. Zależy mi na dźwięku przestrzennym do oglądania filmów.

Czy jest w ogóle coś takiego co może spełnić moje niewygórowane oczekiwania?

Czy może są głośniki, które w jednej obudowie są głośnikami tylnymi i przednimi (coś jak w zestawie kina domowego philips hts 8141) i mogę podpiąć do nich amplituner i nie muszę ciągnąć kabli po pokoju, bo tego nie chcę.

Dzięki za odpowiedź.
 
Do góry