kolumny na stendach 2+1 do plazmy

GRYPHON

New member
Szanowne grono pomóżcie laikowi . Nie chcę sobie zaśmiecać salonu 33m2 kolumnami w stylu 5:1 czy jeszcze więcej i mam pytanie : czy są zestawy 2+1 - głośniki ekranowane magnetycznie na stendach po bokach plazmy ( Panasonic TX-P50V10E) i jakiś centralny pod tv , tak żeby dźwięk był więcej niż stereo - pod możliwości jakie ma ta plazma . Co skonfigurować do kwoty 7tyś zł ? włącznie z amplitunerem Hamaha lub marantz . Opieram się na ofercie tej firmy Audioklanu : TOP Hi-Fi & Video Design .
Przyznam szczerze że początkowo chciałem kupić cyfrowy projektor dźwięku Yamaha YSP-4000 + sub. ale mi odradzono .

oczekuję na pomocne odpowiedzi .
pozdrawiam : Kazimierz B.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale te kolumny mają być w jakim kolorze?
Mają stać na podstawkach czy mają wisieć na ścianie?
Takie?
SC-ZT1E
sc_ZT1_minibig.jpg


takie :
NX-BD3E

System Kina Domowego Blu-ray
114393_nx-bd3_e.jpg

System Kina Domowego Blu-ray z systemem przednich głośników przestrzennych, certyfikat DLNA, technologia K2 oraz

takie:
http://www.pioneer.pl/pl/products/42/100/42/LX03BD/index.html
 

GRYPHON

New member
Witam...
pod koniec 2009r kupiliśmy z żoną nowiutki zestaw do oglądania tv: plazmę Pioneer Kuro 5090 + AV Marantz 1501 + głośniki Vienna Acoustic Bach Grand. Dzisiaj, tj. 12 grudnia 2013r. podczas normalnego oglądania wiadomości tvn24 z obydwu głośników nagle poszedł gęsty dym i poczułem ostry swąd spalenizny. Tak oto AV Marantza 1501 załatwił mi kolumny za 8 tyś zł.
 
Do góry