Kolumny na przezczekanie

hun19

New member
Witam,
miał może ktoś do czynienia z tym cudem?
Mivoc HTT 900 za 99zł/para z allegro http://allegro.pl/kolumny-glosnikowe-mivoc-htt900-max-200w-2szt-i3726245083.html

Od razu zaznaczam, że wiem że nie będzie z tego jakiegoś szczególnie cudownego dźwięku ale potrzebuje kolumn na jakieś pół roku do roku. Po prostu kupiłem amplituner i za pieniądze, które mi zostały nie mogłem kupić satysfakcjonujących mnie kolumn więc postanowiłem dozbierać a przez ten czas podbiąć do niego coś ultrabudżetowego.

Alternatywą są jeszcze te kolumny; Eltax Century 150 za 160zł używane http://tablica.pl/oferta/kolumny-glosnikowe-eltax-century-150-ID4eSl1.html, trochę droższe (a w związku z planami właściwie żal mi każdej złotówki;)) ale z tego co znalazłem w sieci to ta firma ma chyba nawet jakąś siedzibę.

Podsumowując - przeżyję te kilka miesięcy na tym pierwszym paździerzu czy jednak dopłacić do eltaxów?
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Poszukaj jakiś używek, może ktoś w twojej okolicy ma na sprzedanie coś ciekawego. Czasem warto popytać czy przejść się do miejscowego lombardu.

Te Eltaxy, jeśli są na chodzie wydają mi się lepszą propozycją.
 
Ostatnia edycja:

hun19

New member
O widzicie, niby przeglądałem allegro, ale Twoje propozyjce Mka11 jakoś pominąłem.
No właśnie co do tych mivoc tak podjerzewałem, poprzeglądam jeszcze przez parę dni tablicę i może znajdę coś w okolicy
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Tylko jakieś używki. Może ktoś sprzedaje np. Tannoye M1 albo coś podobnego. Zawsze później można z tego zrobić jakieś efekty, a poza tym da się na tym słuchać muzyki bez zmęczenia. Kupowanie jakichś pierdków to dopiero wyrzucanie pieniędzy w błoto.
 

hun19

New member
Tak jak w pierwszym poscie, maja byc na chwile wiec wlasciwie obojetne czy podstawki czy podlogowe, chce wydac absolutne minimum 100 do maaaax 200zl


Amplituner denon1713
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Ja nie widzę żadnego sensu w tym wszystkim. Kupiłeś markowy amplituner a na to co najistotniejsze w całej zabawie nie masz kasy.
 

hun19

New member
Nie widzę gdzie tu brak sensu. Początkowo chciałem przeznaczyć na kolumny około 800zł ale w tych kwotach ciężko jest poszaleć. Kupiłem amplituner za tyle za ile planowałem i mam już spokojną głowę i nie siedzę w internecie studiując rózne konfiguracje marnując na to kupę czasu. Na kolumny pozbieram pewnie do marca kwietnia i zamiast kupować coś do czego jestem nieprzekonany za 800zł kupię coś konkretniejszego za 1800-2000zł.
Plan moim zdaniem niezły, chociaż oczywiście wolałbym już teraz kupić zestaw ostateczny ;)
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Wiesz jest wolny kraj, każdy sobie kupuje co mu się podoba, natomiast mnie to przypomina kupowanie wypasionego samochodu bez kół i silnika. Koła będą później, a silnik się zobaczy :D. Zawsze można wziąć traktor albo konia i ciągnąć ;).
 

hun19

New member
Oj tam, każdy robi po swojemu ;) samochód też mam do zmiany, ale to już nie to forum :]

A w temacie: może czyta ten temat ktoś z Rzeszowa lub okolic kto marzy o pozbyciu się jakichś tanich kolumn?
 

eXtremePL

New member
Byłbyś z okolić Gdańska to bym Ci za darmo oddał stare kolumny, bo mi zawalają piwnicę :D a tak to koszty wysyłki będą wyższe niż sama wartość kolumn ;)
 

hun19

New member
Dzięki ;), zawsze uważałem, że Gdańsk to super miasto.
Dzisiaj udało mi się wypożyczyć jakieś stare kolumny LG za BógZapłać i na te kilka miesięcy wystarczą, także temat w sumie do zamknięcia.

Dzięki wszystkim piszącym za pomoc.
 
Do góry