Kolumny JBL SCS 260.5... co o nich sądzicie?

kamon

New member
Moje zdanie...

na temat 260.5 juz znasz. Na przodzie mam teraz to co w podpisie i jest duzo lepiej.
Pozdrawiam
 

Rafik

New member
kamon napisał:
na temat 260.5 juz znasz. Na przodzie mam teraz to co w podpisie i jest duzo lepiej.
Pozdrawiam

Hm... tzn że to była zupełna kiła?? Ja potrzebuję estetycznych głośników aby móc oglądać telewizje i dvd. Widzę, że ty kupiłeś teraz sprzęt raczej pod stereo także?? Masz może zdjęcia zamówionej toshiby 66? Ja zastanawiam się nad zakupem 42 WL66. Martwi mnie tylko brak przedstawicielstwa w Polsce. Nie wiem jaki ma to wpływ na serwis. Możesz zdradzić źródło gdzie kupiłeś?
 

kamon

New member
Rafik napisał:
Hm... tzn że to była zupełna kiła?? Ja potrzebuję estetycznych głośników aby móc oglądać telewizje i dvd. Widzę, że ty kupiłeś teraz sprzęt raczej pod stereo także?? Masz może zdjęcia zamówionej toshiby 66? Ja zastanawiam się nad zakupem 42 WL66. Martwi mnie tylko brak przedstawicielstwa w Polsce. Nie wiem jaki ma to wpływ na serwis. Możesz zdradzić źródło gdzie kupiłeś?

Musze Ci powiedziec, ze E20 tez nie sa brzydkie i rozmiarowo niewielkie (pasuja do tych z SCS takze stylistycznie, kolor black ash) wiec ladnie sie to wszystko komponuje i uzupelnia. Co do Toshiby to ja aktualnie siedze po drugiej stronie Odry,tutaj ja zamowilem takze nie boje sie o serwis.
Fotke masz tutaj: http://www.toshiba.de/consumer/gross/287/
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Rafik jaka kiła, za tą cenę to dobry zestaw w pomieszczeniach do 12m2, a czasem i więcej. Jeżeli chcesz podobny ale tańszy system od E-20 to pomyśl nad Infinity Beta HCS, jeszcze nie tak dawno kosztowały w sklepie 4999pln.
 
Do góry