kolumny i amplituner...

zibiwaw

New member
Proszę o radę w doborze sprzętu,który zestaw kolumn 5.1 najlepiej współgra z danym amplitunerem.Powiem szczerze, że po paru miesiacach śledzenia treści różnych forum dotyczących sprzętu audio mam juz swoje typy. Pomieszczenie około 5x4, kino muzyka 50/50, słucham różnej muzyki.
kolumny: Mission m34i, m30i, m3c2i, m3as, Celestion f28, f15, f35c, sub s80, Tannoy Mercury f4, f1, fc, sub ts8 ,JBL e60, e10, ec25, e150p.
amplituner: Cambrigde audio AV Azur 540Rv2 Harman Kardon AV AVR 245 Yamaha AV RX-V 659 Denon AV AVR-1907 Onkyo AV TX-SR 604
Pozdrawiam :)
 

zibiwaw

New member
Tak tez myslałem, słuchałem celestiony z denonem 1907 i było super.Teraz przymierzam sie posłuchac pozostałe, myslę o mission i tannoy.

Myślę, że na cały zestaw z okablowaniem powinienem wydac około 7kz z przeznaczeniem pół na pół, elektronika do kolumn(tak to sobie wykombinowałem):)

Zibi, używaj edycji. ArtS :)
 

zibiwaw

New member
blackninja napisał:
zibiwaw jakiej muzyki słuchasz lub co w niej cenisz najbardziej?
Muzyka różna, pop, rock, dance, instrumentalna itp. Nieraz potrzebny jest niezły wykop ale bez przesady(mieszkam w bloku),ma być neutralnie, przestrzennie i przyjemność w słuchaniu. Zastanawiałem sie nad Cambridge Audio Azur 540Rv2. z Celstionami lub Mission, HK 245 z Jbl Northridge lub Tannoy itd. nie pomijając Onkyo i Yamahy tak jak w wątku.
Pozdrawiam :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
CA+Tannoy ale Sensys lub Celestion, powinno Ci sie spodobać. Posłuchaj jakiegos zestawu i nam opisz wrażenia będziemy wiedziec jak dalej podpasowac klocki.
 

zibiwaw

New member
OK! Widzę, że chyba dobrze wybrałem sprzęt. Będę słuchał tego co wybrałem na podstawie wypowiedzi zawartych na tym forum i bedę chciał zejśc do dwóch zestawów amplituner plus zestaw kolumn 5.1 przed samym zakupem.
Dzieki za info.
 
Do góry