kolumny i amplituner do KD tylko do filmów

marlowe

Member
Witam
Panowie, jestem szczesliwym posiadaczem plazmy Panasonika 42PV80, tuner HD tez juz jest, teraz przyszla pora na naglosnienie i tu do Was goraca prosba o porady i podanie kilku typów kolumn i amplitunera do nich (uklad raczej 5+1, sub chcialbym bo lubie mocny bas)

Co do moich
wymagan wzgledem w/w sprzetu to:

- wykorzystywanie beda praktycznie tylko do ogladanych filmów, muzyki nie bedzie, czyli 100% to filmy, takze tutaj obszar wyboru napewno sie zawęzi i jest określony do czego maja służyć

- wymagajacy przesadnie nie jestem, lubie po prostu czasem obejrzec dobry film na dobrym ekranie i przy dobrym dzwieku. Nie znam sie za bardzo na sprzecie, jedyne co moge powiedziec to to ze chcialbym zeby efekty dzwiekowe w filmach byly dobrze odwzorowane przez takie naglosnienie

- co do pomieszczenia to ma ono okolo 6na4 (mieszkanie w bloku) i jest pokojem mieszkalnym a nie zrobione typowo pod KD, z przodu mam miejsce na kolumny przednie, gorzej z tyłami - tam miejsca mam bardzo mało i generalnie na tyły jakies male by sie przydaly, ogladałem co prawda mnóstwo "malych" zestawów ale jakoś tak wierzyć mi sie nie chce ze takie "male" kolumny potrafia mocno grac :) no ale cóz moze sie myle....

- Jesli chodzi o kase, to chcialbym przeznaczyc do 2 tys zł. Pewnie to zdecydowanie za malo, no ale mysle ze do samych filmow powinno wystarczyc. No jak cos bedzie za 2.300 to sie dołozy naturalnie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer 417+ 400 + Rubicony 26
------------------------------
JVC 411 + 652 + kol Prism Emerald
------------------------------
 

marlowe

Member
no przyznam ze czytam z zaciekawieniem pozycje ktore zaproponowales i chyba cos wybiore, odnosnie RT26 to z tego co czytam nie maja HDMI, ale to nie problem bo to zlacze bede mial w tunerze i TV, pytanie tylko jaka jest roznica miedzy RT26 a RP26? Druga sprawa czy do w/w zestawu sub jest zbędny? Co do amplitunera JVC to podoba mi sie bardzo, tylko cena dwa razy taka jak tego pioniera.... Pomijam odtwarzacze bo nie bede ich uzywal.....
 
Do góry