Kolumny efektowe i centraln.

Duszpasterz

New member
Witam
A więc tak jedzie do mnie amplituner Onkyo tx676. Posiadam dwie kolumny Pylon Pearl 25 w kolorze białym.
Teraz zastanawiam się czy dokupić pozostałe glośniki z tej samej frmy i seri czy lepiej wybrać coś innego?
Co o tym myślicie?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Chyba tak - najlepiej się zgrają z frontami a i cena nie jest chyba wygórowana abyś musiał szukać czegoś innego ?
Ampli do nich to aż za dobry ale za jakiś czas pomyślisz o ich wymianie np. na o wiele lepsze Sapphiry :D lub jeszcze coś lepszego :D
Ampli dobry choć ma swoje małe "kwiatki" względem nawet słabszego Denona którego miałem.
 

Duszpasterz

New member
W przyszlości będę chciał wymienić te pylony na coś innego ( fronty za ok 3k) dlatego nie wiem czy nie lepiej kupić czegoś lepszego już na tyły i central a potem tylko wymieić fronty pod set.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
To ja nie kupowałbym tyłów i centrala tylko najpierw zmienił fronty a później dokupił resztę !
Sprzedaj te swoje "perły" i dołóż to co miałeś na central i tyły - kupisz już lepsze fronty ;-)
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dokładnie - słyszałem i w tej cenie to bardzo dobra konstrukcja ! Ja bym szedł w tą stronę a będziesz bardziej zadowolony niż pierwszą koncepcja.Kolor biały fajnie się prezentuje ale to moja subiektywna opinia ;-)
 
Do góry