Kolumny do yamaha RX V 467

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
yamaha 471 czyta mp3 z usb , video nie, warto zainwestować w odtwarzacz multimedialny z czasem np PHILIPS hmp300 czyta wszystko, sam posiadam i gorąco z czystym sumieniem polecam cena 230zł teraz moze troche taniej
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
hehe i widzisz jakie postępy robimy hehe ja tez się zastanawiem nad kinem i miałem zamiar kupić zestaw 5.0 ale tez raczej na razie zainwestuje w same fronty tylko zeby były porządne a reszte skompletuje z czasem hehe
 

marekluter

New member
No jasne. Tylko szkoda że ta nasza dyskusja ma małe zainteresowanie osób bardzo dobrze zorientowanych w temacie (nie ubliżając nikomu oczywiście). Trochę mało opinii ... Zakładając temat i rejestrując się na forum, powiem szczerze że liczyłem na więcej porad i większe zainteresowanie tematem. Może po prostu mało ciekawy temat ;) ... ale z drugiej strony na celu miał być pomocą przy wyborze a nie ciekawą lekturą.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i wybaczcie moją konsternację.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
MAGNAT MONITOR 880 czytałem opinie i kolega je posiada tez szukał czegoś w podobneym przedziale kosztują jakieś 600zł czyli troche przekraczają twój budrzet ale na prawde porządne jak za tą cene no i marka jakas lepsza, moim zdaniem warto dorzucić te 100zł słuchałem ich i byłem pod wrazeniem tych głosniczków i wygląd mają ciekawy sa dobrze wykonane starannie
 

marekluter

New member
Coś się chyba rypie ze stronką bo nie mogę wejść w prywatne wiadomości. Odpala się jakiś inny temat jak wciskam "prywatne wiadomości".
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
popatrz co Ci tam podesłałem i głowa do góry juz jestes blisko celu z tego co widze juz się zmniejsza pole manewru ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
a propo tych WHARFEDALE DIAMOND 10 MT mają 5 lat gwarancji i są najbardziej zblizone mocą do ampli

ampli ma 105W na kanał a te głosniki 100W jamo 130W czyli będą nie dokarmione i nie będzie juz takiej kontroli nad nimi
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
najlepiej było by je odłuchac tylko czy te wafle są tak dostepne zeby je odłuchać, moim zdaniem będą lepsze bo to juz troche wyższa półka
 

paju83

New member
pytanie

Tak czytam wasze wypowiedzi i sam sie waham, pomiedzy yamaha rx-v471 a rx-v567 i kolulmani do ktoregos z amlpi. Zastanawiam sie nad Jamo s-718 i Yamaha ns 555. moze bardziej doświadczeni forumowicze cos doradza?
 
Do góry