Kolumny do yamaha RX V 467

marekluter

New member
Proszę mi doradzić jaki niedrogi zestaw kolumn 5.0 (5.1) do takiej Yamahy. Budżet mam ograniczony około 600zł na te kolumny chcę przeznaczyć. Ma to w ogóle sens?

Będę jutro w Białymstoku i chciałbym już mieć jakieś kryteria. W mojej (małej) miejscowości nic takiego nie dostanę.

Ps. Można w Białym gdzieś kupić Yamahe RX V 467 w dobrej cenie?
 
Ostatnia edycja:

marekluter

New member
Nie takie to proste, ja bym może i się skusił na droższe ale z żoną nie byłoby rozmowy przez jakiś czas:cry: czego wolałbym uniknąć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

stev

New member
podepnę się bo poza opcją kupna na razie tylko dobrych tyłów jako głośników przednich dzisiaj zaświtała mi myśl o jakimś całkiem tanim zestawem z niskiej półki. Tylko który z budżetówek 5.1 jest lepszy niż cała reszta ? Lepiej mieć na czym słuchać niż nie mieć nic. Powiem tak, że komputerowe mediatechy mt345 grają dla mnie przyzwoicie, tylko do yamaszki ich niijak nie podłączę :(
 

marekluter

New member
Wybrałem kilka zestawów. Który z nich będzie najlepszy?

1. Koda F-51 v2 (jest też v3 nie wiem czym się różnią)
2. Taga Harmony Carmine 5.0
3. Taga TAV-606 v2 (czy Taga to to samo Koda?)
3. Onyx Prism 200
4. Onyx Prism 100 (te mi najbardziej odpowiadają cenowo)(czy duża jest różnica między nimi a tą 2-u setką?)


Ps. Mam wrażenie że to posty piszę sam do siebie :D
 

marekluter

New member
szkoda ze nie mozesz tak do 1000zł to wtedy mozna by kombinowac bo juz jest lepszy wybór i więszy

No nie da rady. Już i tak sporo naginam budżet. Żonie powiedziałem, że to kino będzie kosztowało coś koło 1200 na początku potem się poprawiłem i powiedziałem że z 1600 bo za 1200 sie nie da. A teraz to nie wiem i tak co jej powiem. Coś czuję będzie foch jak siemasz witold:roll:

No ale bądźmy szczerzy audiofilem nie jestem głuchy też nie (gram na instrumentach, i lubie słuchać muzyki) myślę że ten zestaw to nie jakiś najgorszy badziew chyba. Nawet pokusiłbym się o stwierdzenie że audio będę miał na dosyć dobrym poziomie. Mam rację czy się mylę?
A jak mam to który z tych zestawów?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jesli się upierasz przy tym budrzecie to chyba te koda co wymieniłeś, poszperaj jeszcze na forach jakie opinie dają tym zestawą co wymieniłeś bo ampli masz jak najbardziej dobry
 

marekluter

New member
Nic nie znalazłem ciekawego dzisiaj w Białymstoku i teraz zastanawiam się czy lepiej tej kasy nie przeznaczyć na lepsze stereo (w sumie kina to oglądam mało). Może coś doradzicie jeżeli chodzi o stereo ?
 

don111

Banned
Wybrałem kilka zestawów. Który z nich będzie najlepszy?

1. Koda F-51 v2 (jest też v3 nie wiem czym się różnią)
2. Taga Harmony Carmine 5.0
3. Taga TAV-606 v2 (czy Taga to to samo Koda?)
3. Onyx Prism 200
4. Onyx Prism 100 (te mi najbardziej odpowiadają cenowo)(czy duża jest różnica między nimi a tą 2-u setką?)


Ps. Mam wrażenie że to posty piszę sam do siebie :D
Taga ma inne brzmienie od Kody
nr 3 ma dobre opinie, podobno w tej cenie to świetny zakup... coś na ich temat przewinęło się na audiostereo.pl
 

armi

New member
Bez reklam
przy tym budżecie to zdecydowanie lepiej o jakimś stereo myśleć
nad tą Kodą możesz spokojnie myśleć
 

marekluter

New member
przy tym budżecie to zdecydowanie lepiej o jakimś stereo myśleć
nad tą Kodą możesz spokojnie myśleć

Koda AV F51 w stereo, np ta?: LINK

Chciałbym, takie kolumny żeby grały dość przejrzyście przy bardzo nisko ustawionej głośności ... jak jest to w ogóle możliwe. (laikiem jestem)
 
Ostatnia edycja:
Do góry