Kolumny Do Wzmacniacza Stereo

MR_WHITE

New member
Jakie byście polecili do 1000zł

Słucham jazz, smooth jazz, swing, blues, opera, klasyka, trochę reggae, rock, i pop

Podłączone będą do wzmacniacza onkyo integra a-9711 i cdka onkyo integra dx-7711

Znalazłem na allegro takie
-Tannoy Mercury F3 Custom
-TANNOY R2 lub R3
-TANNOY Mercury M4
-Tannoy MX3
-JAMO classic 8

Zależy mi na tym żeby miały dźwięk :czysty naturalny z bardzo dobra sceną, głębią i dobrym basem ,dobrą separacją instrumentów(żeby się ze sobą nie zlewały)
to by było chyba wszystko

Z Góry Dzięki Za Odpowiedz
 

MR_WHITE

New member
mam na oku 3 pary kolumn

-tannoy m3 (400zł)
-monitor audio rs5 (750zł)
-mission m73 (800zł)

które kupić ?
wolał bym wydać jak najmniej, czyli tannoy m3 ale te monitor audio świetnie wyglądają
bardzo proszę o poradę które i dlaczego będą najlepsze z tej trójki
 

Baldini

Klub HDTV.com.pl
VIP
Musisz sam je odsłuchać. Ciężko powiedzieć, które będą dla Ciebie odpowiednie. Wszystkie 3 modele są dobre w tej klasie cenowej. Umów się na odsłuchy. Weź ze sobą kilka płyt i słuchaj, słuchaj, słuchaj....
 

MR_WHITE

New member
jak bym miał możliwość to bym nie prosił o pomoc w wyborze
a tak muszę liczyć na opinie innych


w ostateczności mam na oku takie
Kolumny DIY Seas (1842992149) - Aukcje internetowe Allegro
RUARK ACOUSTICS TALISMAN wykonane ręcznie (1844985364) - Aukcje internetowe Allegro
Epos M15, rewelacyjne kolumny podlogowe! OKAZJA! (1835168170) - Aukcje internetowe Allegro
Visaton Audiofilskie 2-way w Drewnie Nowa Cena!!!. (1829783583) - Aukcje internetowe Allegro
tannoy m3 shadow za 400zł
TANNOY SENSYS DC2 kilka dni temu poszły takie za 900zł(teraz trzeba czekać aż się za tyle pokażą)

do gustu przypadły mi te ruark i tannoy DC2,M3
które były by najlepsze proszę o pomoc w wyborze
 

krukgczapa

New member
Posiadam tannoy m3 i powiem ze spelniaja moje wymagania a jestem wybredny:) Koles polecil mi je w sklepie i powiedzial panie drewienko na pierwszym miejscu nie zaden plastik:0 i powiem mial racje w sklepie testowalem warhedalee,KEF,i wlasnie tannoy powalily je:)
 
Do góry