Kolumny do wzmacniacza denon 1705

Grabarzek

New member
Dostałem w spadku amplituner denon avr 1705 z odtwarzaczem dvd denon 1710. Chciałbym zakupić do pokoju zestaw stereo głośników podłogowych lub głośniki podstawkowe. Wielkość mojego pokoju ok. 20 m2, budżet jaki mogę przeznaczyć to ok. 500 zł. Sprzęt będzie używany głównie do muzyki rock, instrumentalna, klasyczna. Chciałbym również do sprzętu podłączyć muzykę z pendrive, w jaki sposób najlepiej to zrobić, kolumny mogą być używane ale raczej skłaniam się ku nowym.
Z racji tego że temat był z 2007, proszę o sugestie co wybrać z nowszych kolumn.ostałem w spadku amplituner denon avr 1705 z odtwarzaczem dvd denon 1710. Chciałbym zakupić do pokoju zestaw stereo głośników podłogowych lub głośniki podstawkowe. Wielkość mojego pokoju ok. 20 m2, budżet jaki mogę przeznaczyć to ok. 500 zł. Sprzęt będzie używany głównie do muzyki rock, instrumentalna, klasyczna. Chciałbym również do sprzętu podłączyć muzykę z pendrive, w jaki sposób najlepiej to zrobić, kolumny mogą być używane ale raczej skłaniam się ku nowym. Proszę o sugestie jakie kolumn wybrać.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Słabo ,nawet bardzo słabo .Trudno w tej cenie coś polecić ,może coś z kolumn Quadral ,ewentualnie Eltax Liberty 5+ to dobre podłogowe kolumny widziałem za 5 stówek
 

Grabarzek

New member
Znalazłem model Eltax Monaco hi-fi za około 1000 zł. Oraz monitor audio bx2. Czy kolumny są warte swojej ceny czy wybrać coś innego w tej cenie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry